Copa America 2015 - Matches

1. "A1" ZNL LIMAČI / 2009 - 21 Ruj 2019

Dubrava Tim Kabel

0 : 0

Rudeš

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

VS

Rudeš
Rudeš

Gol

Mario Štimac

Trener

Albert Vastić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karlo Barač

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Rudeš

Rudeš

Roman Rešpet

1. Roman Rešpet

Roman Rešpet

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Nikša Bošnjak

15. Nikša Bošnjak

Nikša Bošnjak

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Pero Spajić

37. Pero SpajićK

Pero Spajić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Silvestar Palić

10. Silvestar Palić

Silvestar Palić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Emanuel Ramaj

31. Emanuel Ramaj

Emanuel Ramaj

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
Nikola Domazet

14. Nikola Domazet

Nikola Domazet

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Mihael Lovrić

8. Mihael Lovrić

Mihael Lovrić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Gaši Paško

. Gaši Paško

Gaši Paško

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
  • Rođendan : 2009-07-13
Borna Lesić

. Borna Lesić

Borna Lesić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
  • Rođendan : 2009-04-17

Zamjene

Vito Mraović

. Vito Mraović

Vito Mraović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
  • Rođendan : 2009-10-02
Leonardo Kocman

7. Leonardo Kocman

Leonardo Kocman

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Patrik Maršić

99. Patrik Maršić

Patrik Maršić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Sebastijan Palić

21. Sebastijan Palić

Sebastijan Palić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Marko Klarić

. Marko Klarić

Marko Klarić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
  • Rođendan : 2009-10-12
Mario Jakov Babić

9. Mario Jakov Babić

Mario Jakov Babić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

1. Sven Popović

Sven Popović

Sven Popović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

5. Karlo Bezik

Karlo Bezik

Karlo Bezik

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

19. Andrej Gajski

Andrej Gajski

Andrej Gajski

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

4. Bruno Jurić

Bruno Jurić

Bruno Jurić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

3. Marko Peter

Marko Peter

Marko Peter

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

7. Niko Plazina

Niko Plazina

Niko Plazina

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

26. Petar GrubišićK

Petar Grubišić

Petar Grubišić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

6. Noa Weissenbacher

Noa Weissenbacher

Noa Weissenbacher

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

. Borna Pejić

Borna Pejić

Borna Pejić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

15. Patrik Horvat

Patrik Horvat

Patrik Horvat

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

10. Niko Macner

Niko Macner

Niko Macner

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

9. Ante Udovičić

Ante Udovičić

Ante Udovičić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

11. Kristijan Ćuk

Kristijan Ćuk

Kristijan Ćuk

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

32. Karlo Pavičić

Karlo Pavičić

Karlo Pavičić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR