Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 19/20 - 23 Stu 2019

Šparta Elektra

Darko Vučić`

1 : 1

Sloga

Ivan Hercigonja`

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Sloga
Sloga

9. Darko Vučić

Gol

11. Ivan Hercigonja

3

Žuti karton

0

2

Zamjene

1

Dario Zanić

Trener

Nenad Potočki

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ana Kederov

Prvi pomoćni sudac: Marko Rukavina

Drugi pomoćni sudac: Željko Starešinić

Četvrti sudac:

Delegat: Marijan Koprivnjak

Ostali:
Kiro Naumovski lic. br.21
Vlado Milković lic.br.34

49 MIN

Žuti karton 1. Alan Hadžiselimović (Šparta Elektra)

yellow card

61 MIN

Gol 11. Ivan Hercigonja (Sloga)

goal

69 MIN

Žuti karton . Luka Raguž (Šparta Elektra)

yellow card

71 MIN

Žuti karton 15. Mislav Blaić (Prigorje Markuševec)

yellow card

87 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Ravnice)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Sloga

Sloga

Alan Hadžiselimović

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Darko Vučić

9. Darko VučićK

Darko Vučić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Mislav Blaić

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Marko Ćosić

5. Marko Ćosić

Marko Ćosić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mateo Šokčević

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Stipe Vujić

9. Stipe Vujić

Stipe Vujić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Raguž

. Luka Raguž

Luka Raguž

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stipe Marić

7. Stipe Marić

Stipe Marić

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR
Mate Čagalj

3. Mate Čagalj

Mate Čagalj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Andrija Milković

. Andrija Milković

Andrija Milković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Robert Troy Smith

. Robert Troy Smith

Robert Troy Smith

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : US
  • Rođendan : 1996-05-30

Zamjene

Mario Pezić

12. Mario Pezić

Mario Pezić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Josip Maro Kramarić

17. Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Bruno Knežević

18. Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Goran Bingula

15. Goran Bingula

Goran Bingula

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Mislav Mihovilić

. Mislav Mihovilić

Mislav Mihovilić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

1. Igor Ivić

Igor Ivić

Igor Ivić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

5. Filip Cvitanović

Filip Cvitanović

Filip Cvitanović

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

4. Luka Tudjek

Luka Tudjek

Luka Tudjek

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

17. Karlo Nikolovski

Karlo Nikolovski

Karlo Nikolovski

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

13. Martin Zefkić

Martin Zefkić

Martin Zefkić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

18. Matej Debeljak

Matej Debeljak

Matej Debeljak

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

. Viktor Kuharić

Viktor Kuharić

Viktor Kuharić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

5. Tin KosovecK

Tin Kosovec

Tin Kosovec

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

18. Josip Hajdinjak

Josip Hajdinjak

Josip Hajdinjak

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

7. Kristijan Balagović

Kristijan Balagović

Kristijan Balagović

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

. Vid Bešker

Vid Bešker

Vid Bešker

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

Zamjene

11. Roberto Ranogajec Pintarić

Roberto Ranogajec Pintarić

Roberto Ranogajec Pintarić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

11. Ivan Hercigonja

Ivan Hercigonja

Ivan Hercigonja

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

46 MIN

. Vid Bešker

11. Ivan Hercigonja

Sloga

73 MIN

. Andrija Milković

17. Josip Maro Kramarić

Šparta Elektra

78 MIN

16. Mateo Šokčević

18. Bruno Knežević

Šparta Elektra