Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 19/20 - 17 Stu 2019

Nur

Ivo Bastić`

1 : 1

Prigorje Žerjavinec

Antonio Bukal`

Nur
Nur

VS

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

8. Ivo Bastić

Gol

8. Antonio Bukal

2

Žuti karton

2

5

Zamjene

2

Salji Idrizi

Trener

Vladimir Sever

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Mihael Ljeljak

Prvi pomoćni sudac: Tomislav Ćorluka

Drugi pomoćni sudac: Valentino Tomić

Četvrti sudac:

Delegat: Milan Nesvanulica

Ostali:
Haris Smajić lic. 5
Danijel Rogić lic. 12

30 MIN

Žuti karton 7. Domagoj Abramović (Nur)

yellow card

36 MIN

Žuti karton 8. Antonio Bukal (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

45 MIN

Žuti karton 11. Antonio Augustinović (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

48 MIN

Žuti karton 16. Andrija Prpić (Nur)

yellow card

66 MIN

Gol 8. Antonio Bukal (Prigorje Žerjavinec)

goal

78 MIN

Gol 8. Ivo Bastić (Nur)

goal
Nur

Nur

Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Benjamin Fejzić

99. Benjamin Fejzić

Benjamin Fejzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Almedin Mujkić

5. Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA
Enis Seferović

21. Enis Seferović

Enis Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Domagoj Abramović

7. Domagoj AbramovićK

Domagoj Abramović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Patrik Babić

31. Patrik Babić

Patrik Babić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Andrija Prpić

16. Andrija Prpić

Andrija Prpić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marko Kolak

. Marko Kolak

Marko Kolak

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-08-03
Josip Crnov

4. Josip Crnov

Josip Crnov

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Lukas Čegrlj

7. Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Andrej Gluić

8. Andrej Gluić

Andrej Gluić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marijan Dodić

17. Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Zamjene

Semir Oraščanin

52. Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Armin Hamzić

9. Armin Hamzić

Armin Hamzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Nikola Palić

15. Nikola Palić

Nikola Palić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Kristijan Dundović

11. Kristijan Dundović

Kristijan Dundović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Ivo Bastić

8. Ivo Bastić

Ivo Bastić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Paolo Pereša

. Paolo Pereša

Paolo Pereša

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-05-02

23. Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

5. Ivan Legin

Ivan Legin

Ivan Legin

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

9. Josip BarbarićK

Josip Barbarić

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

11. Fran Marasović

Fran Marasović

Fran Marasović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

. Valentino Jelovečki

Valentino Jelovečki

Valentino Jelovečki

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

15. Josip Bedeković

Josip Bedeković

Josip Bedeković

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

6. Matija Matanović

Matija Matanović

Matija Matanović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

8. Antonio Bukal

Antonio Bukal

Antonio Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

2. Ivan Smiljanić

Ivan Smiljanić

Ivan Smiljanić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

7. Nikola Granđa

Nikola Granđa

Nikola Granđa

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

11. Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

18. Ivan Rajner

Ivan Rajner

Ivan Rajner

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

19. Ivan Peteljak

Ivan Peteljak

Ivan Peteljak

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

17. Matija Soldo

Matija Soldo

Matija Soldo

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

. Robert Bukal

Robert Bukal

Robert Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-09-11

. Stanko Stojanović

Stanko Stojanović

Stanko Stojanović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

30 MIN

7. Domagoj Abramović

9. Armin Hamzić

Nur

57 MIN

. Marko Kolak

8. Ivo Bastić

Nur

71 MIN

21. Enis Seferović

15. Nikola Palić

Nur

71 MIN

4. Josip Crnov

11. Kristijan Dundović

Nur

71 MIN

17. Marijan Dodić

. Paolo Pereša

Nur

80 MIN

11. Antonio Augustinović

19. Ivan Peteljak

Prigorje Žerjavinec

89 MIN

9. Josip Barbarić

17. Matija Soldo

Prigorje Žerjavinec