Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 19/20 - 30 Stu 2019

Blato

Marko Trgovčević`

1 : 0

Sesvetski Kraljevec

Blato
Blato

VS

Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec

10. Marko Trgovčević

Gol

1

Žuti karton

1

3

Zamjene

3

Mladen Muškovac

Trener

Marko Mešin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Antonio Krizmanić

Prvi pomoćni sudac: Borna Kordej

Drugi pomoćni sudac: Mario Jurašić

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Huha

Ostali:
Rukavina Davor lic.br.17
Filipović Ivan lic.br.26

63 MIN

Žuti karton 4. Marko Janjić (Sesvetski Kraljevec)

yellow card

77 MIN

Gol 10. Marko Trgovčević (Blato)

goal

82 MIN

Žuti karton 6. Dominik Frančić (Blato)

yellow card
Blato

Blato

Sesvetski Kraljevec

Sesvetski Kraljevec

Vice Zebić

99. Vice Zebić

Vice Zebić

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR
Antonio Cetina

3. Antonio Cetina

Antonio Cetina

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Boris Eterović

6. Boris Eterović

Boris Eterović

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Marko Trgovčević

10. Marko Trgovčević

Marko Trgovčević

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Fran Kovačić

2. Fran Kovačić

Fran Kovačić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Filip Tonković

4. Filip Tonković

Filip Tonković

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Patrik Delić

. Patrik Delić

Patrik Delić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Ivan Galić

13. Ivan Galić

Ivan Galić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Mislav Valenta

16. Mislav Valenta

Mislav Valenta

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Marin Križić

17. Marin Križić

Marin Križić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Luka Pavlić

. Luka Pavlić

Luka Pavlić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

Zamjene

Petar Tomaš

12. Petar Tomaš

Petar Tomaš

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Ivan Kozina

. Ivan Kozina

Ivan Kozina

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-27
Filip Bakula

14. Filip Bakula

Filip Bakula

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Dominik Frančić

6. Dominik Frančić

Dominik Frančić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Matija Ivančić

9. Matija Ivančić

Matija Ivančić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Jakov Šupe

13. Jakov Šupe

Jakov Šupe

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Filip Brekalo

. Filip Brekalo

Filip Brekalo

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

12. Luka Lauš

Luka Lauš

Luka Lauš

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

8. Karlo Dominik Lihtar

Karlo Dominik Lihtar

Karlo Dominik Lihtar

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

14. Mario Galjuf

Mario Galjuf

Mario Galjuf

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

11. Patrice Kwedi

Patrice Kwedi

Patrice Kwedi

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

6. Alen Dugac

Alen Dugac

Alen Dugac

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

11. Luka Žarko

Luka Žarko

Luka Žarko

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

5. Ivan Hrgović

Ivan Hrgović

Ivan Hrgović

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

9. Ivan Zečević

Ivan Zečević

Ivan Zečević

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

. Emanuel Ćehić

Emanuel Ćehić

Emanuel Ćehić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-03-16

4. Lovro Novokmet

Lovro Novokmet

Lovro Novokmet

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

4. Marko JanjićK

Marko Janjić

Marko Janjić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

Zamjene

. Petar Platužić

Petar Platužić

Petar Platužić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

4. Tomislav Čalić

Tomislav Čalić

Tomislav Čalić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

. Enes Bitiqi

Enes Bitiqi

Enes Bitiqi

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

. Josip Duspara

Josip Duspara

Josip Duspara

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : BA
  • Rođendan : 1989-10-07

54 MIN

13. Ivan Galić

6. Dominik Frančić

Blato

71 MIN

11. Luka Žarko

. Josip Duspara

Sesvetski Kraljevec

83 MIN

8. Karlo Dominik Lihtar

. Enes Bitiqi

Sesvetski Kraljevec

84 MIN

10. Marko Trgovčević

13. Jakov Šupe

Blato

88 MIN

14. Mario Galjuf

4. Tomislav Čalić

Sesvetski Kraljevec

90 MIN

3. Antonio Cetina

9. Matija Ivančić

Blato