Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 19/20 - 10 Stu 2019

Studentski Grad

0 : 0

Nur

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Nur
Nur

Gol

1

Žuti karton

2

4

Zamjene

6

Dalibor Vranić

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Filip Lovrić

Prvi pomoćni sudac: Nenad Vlaisavljević

Drugi pomoćni sudac: Dino Chedid

Četvrti sudac:

Delegat: Tomislav Ištuk

Ostali:
Damir Špoljar, lic. br. 27
Haris Smajić, lic. br. 5

53 MIN

Žuti karton . Marko Kolak (Nur)

yellow card

76 MIN

Žuti karton 11. Borna Ćehajić (Studentski Grad)

yellow card

81 MIN

Žuti karton 8. Ivo Bastić (Nur)

yellow card
Studentski Grad

Studentski Grad

Nur

Nur

Franjo Berišić

1. Franjo Berišić

Franjo Berišić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Domagoj Špoljar

5. Domagoj Špoljar

Domagoj Špoljar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Matija Ćibarić

10. Matija ĆibarićK

Matija Ćibarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Jerko Markić

4. Jerko Markić

Jerko Markić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Dario Zirdum

7. Dario Zirdum

Dario Zirdum

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Borna Ćehajić

11. Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Josip Španić

. Josip Španić

Josip Španić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Kristijan Hanžek

. Kristijan Hanžek

Kristijan Hanžek

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Leopold Lovrić

17. Leopold Lovrić

Leopold Lovrić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Danijel Đapić

. Danijel Đapić

Danijel Đapić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Wilfried Kone

. Wilfried Kone

Wilfried Kone

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : CI
  • Rođendan : 2000-03-22

Zamjene

Bajram Alili

2. Bajram Alili

Bajram Alili

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : MK
Antun Dodić

6. Antun Dodić

Antun Dodić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Stipo Čavlina

8. Stipo Čavlina

Stipo Čavlina

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marin Horvat

22. Marin Horvat

Marin Horvat

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marijan Roso

22. Marijan Roso

Marijan Roso

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Josip Vlatković

13. Josip Vlatković

Josip Vlatković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Antonio Bilać

. Antonio Bilać

Antonio Bilać

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 1993-04-10

33. Amar Kadić

Amar Kadić

Amar Kadić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

5. Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA

23. Adnan DautovićK

Adnan Dautović

Adnan Dautović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

7. Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

31. Patrik Babić

Patrik Babić

Patrik Babić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

17. Marijan Dodić

Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

. Marko Kolak

Marko Kolak

Marko Kolak

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-08-03

11. Kristijan Dundović

Kristijan Dundović

Kristijan Dundović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

4. Josip Crnov

Josip Crnov

Josip Crnov

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

8. Andrej Gluić

Andrej Gluić

Andrej Gluić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

16. Andrija Prpić

Andrija Prpić

Andrija Prpić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Zamjene

99. Benjamin Fejzić

Benjamin Fejzić

Benjamin Fejzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

21. Enis Seferović

Enis Seferović

Enis Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

9. Armin Hamzić

Armin Hamzić

Armin Hamzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

15. Nikola Palić

Nikola Palić

Nikola Palić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

10. Luka Stubičar

Luka Stubičar

Luka Stubičar

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

7. Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

8. Ivo Bastić

Ivo Bastić

Ivo Bastić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

46 MIN

11. Kristijan Dundović

10. Luka Stubičar

Nur

55 MIN

. Marko Kolak

7. Lukas Čegrlj

Nur

57 MIN

17. Leopold Lovrić

6. Antun Dodić

Studentski Grad

57 MIN

7. Dario Zirdum

22. Marijan Roso

Studentski Grad

65 MIN

17. Marijan Dodić

21. Enis Seferović

Nur

65 MIN

. Kristijan Hanžek

2. Bajram Alili

Studentski Grad

78 MIN

7. Domagoj Abramović

9. Armin Hamzić

Nur

78 MIN

5. Almedin Mujkić

15. Nikola Palić

Nur

78 MIN

4. Josip Crnov

8. Ivo Bastić

Nur

78 MIN

11. Borna Ćehajić

13. Josip Vlatković

Studentski Grad