Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 19/20 - 09 Stu 2019

Polet

Ivan Ćurić`

1 : 1

Prigorje Markuševec

Filip Vincek`

Polet
Polet

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

. Ivan Ćurić

Gol

7. Filip Vincek

1

Žuti karton

2

2

Zamjene

4

Tomislav Sitar

Trener

Željko Lisičak

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Forko

Prvi pomoćni sudac: Marko Škrobo

Drugi pomoćni sudac: Damir Adžić-Kapitanović

Četvrti sudac:

Delegat: Marijan Koprivnjak

Ostali:
MARKO BARTULOVIĆ LIC.8
Miklec Dubravko lic.br.10

31 MIN

Gol . Ivan Ćurić (Polet)

goal

31 MIN

Žuti karton 9. Marko Baron (Prigorje Markuševec)

yellow card

35 MIN

Žuti karton 11. Luka Judnić (Polet)

yellow card

63 MIN

Žuti karton 4. Matija Petreković (Prigorje Markuševec)

yellow card

75 MIN

Gol 7. Filip Vincek (Prigorje Markuševec)

goal
Polet

Polet

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Matija Sivec

1. Matija Sivec

Matija Sivec

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Marić

2. Marko Marić

Marko Marić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Filip Vojnović

3. Filip VojnovićK

Filip Vojnović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Batarilo

15. Marko Batarilo

Marko Batarilo

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Ćavar

18. Marko Ćavar

Marko Ćavar

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Lukas Gluhalić

10. Lukas Gluhalić

Lukas Gluhalić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan Ćurić

. Ivan Ćurić

Ivan Ćurić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-10-16
Matija Pavlović

11. Matija Pavlović

Matija Pavlović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Hrvoje Nikolić

18. Hrvoje Nikolić

Hrvoje Nikolić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Šime Bašić

17. Šime Bašić

Šime Bašić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Tin Bakota

18. Tin Bakota

Tin Bakota

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

Zamjene

Luka Judnić

11. Luka Judnić

Luka Judnić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Šime Ivić

. Šime Ivić

Šime Ivić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
  • Rođendan : 1991-11-21
Josip Preglej

13. Josip Preglej

Josip Preglej

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Mateo Šuta

6. Mateo Šuta

Mateo Šuta

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

. Luka Gocevski

Luka Gocevski

Luka Gocevski

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Filip Vincek

Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

. Dejan PopovićK

Dejan Popović

Dejan Popović

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

10. Mateo Šušković

Mateo Šušković

Mateo Šušković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

3. Bernard Nujić

Bernard Nujić

Bernard Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Marko Baron

Marko Baron

Marko Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

4. Matija Petreković

Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

10. Luka Hadžić

Luka Hadžić

Luka Hadžić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

10. Andrej Peremin

Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

14. Matija Vertuš

Matija Vertuš

Matija Vertuš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

. Mislav Prnjak

Mislav Prnjak

Mislav Prnjak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-04-04

Zamjene

32. Alan Mujagić

Alan Mujagić

Alan Mujagić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Robert Kravarščan

Robert Kravarščan

Robert Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

16. Antonio Palić

Antonio Palić

Antonio Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

5. Petar Miklec

Petar Miklec

Petar Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Kristian Maksimilian Bertečić

Kristian Maksimilian Bertečić

Kristian Maksimilian Bertečić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

16 MIN

18. Tin Bakota

11. Luka Judnić

Polet

28 MIN

14. Matija Vertuš

5. Petar Miklec

Prigorje Markuševec

57 MIN

. Mislav Prnjak

11. Kristian Maksimilian Bertečić

Prigorje Markuševec

62 MIN

10. Andrej Peremin

16. Antonio Palić

Prigorje Markuševec

68 MIN

11. Luka Judnić

6. Mateo Šuta

Polet

70 MIN

4. Matija Petreković

9. Robert Kravarščan

Prigorje Markuševec