Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 19/20 - 03 Stu 2019

Nur

Marijan Dodić`

Enis Seferović`

2 : 1

Polet

Ivan Golemović`

Nur
Nur

VS

Polet
Polet

17. Marijan Dodić

21. Enis Seferović

Gol

16. Ivan Golemović

1

Žuti karton

3

5

Zamjene

4

Trener

Tomislav Sitar

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Mihael Ljeljak

Prvi pomoćni sudac: Danijel Gulin

Drugi pomoćni sudac: Marin Stanković

Četvrti sudac:

Delegat: Boris Murko

Ostali:
Marko Bartulović lic. 8
Haris Smajić lic. 5

8 MIN

Gol 17. Marijan Dodić (Nur)

goal

11 MIN

Gol 16. Ivan Golemović (Polet)

goal

35 MIN

Žuti karton 4. Josip Crnov (Nur)

yellow card

41 MIN

Žuti karton 2. Dominik Kovačić (Polet)

yellow card

51 MIN

Žuti karton 16. Ivan Golemović (Polet)

yellow card

71 MIN

Žuti karton 6. Boris Lučić (Polet)

yellow card

79 MIN

Gol 21. Enis Seferović (Nur)

goal
Nur

Nur

Polet

Polet

Benjamin Fejzić

99. Benjamin Fejzić

Benjamin Fejzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Josip Crnov

4. Josip Crnov

Josip Crnov

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Almedin Mujkić

5. Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA
Domagoj Abramović

7. Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Adnan Dautović

23. Adnan DautovićK

Adnan Dautović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Patrik Babić

31. Patrik Babić

Patrik Babić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marijan Dodić

17. Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Andrija Prpić

16. Andrija Prpić

Andrija Prpić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marko Kolak

. Marko Kolak

Marko Kolak

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-08-03
Luka Stubičar

10. Luka Stubičar

Luka Stubičar

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Andrej Gluić

8. Andrej Gluić

Andrej Gluić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

Semir Oraščanin

52. Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Enis Seferović

21. Enis Seferović

Enis Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Nikola Palić

15. Nikola Palić

Nikola Palić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Kristijan Dundović

11. Kristijan Dundović

Kristijan Dundović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Lukas Čegrlj

7. Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Ivo Bastić

8. Ivo Bastić

Ivo Bastić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

1. Matija Sivec

Matija Sivec

Matija Sivec

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

16. Ivan GolemovićK

Ivan Golemović

Ivan Golemović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

3. Filip Vojnović

Filip Vojnović

Filip Vojnović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

15. Marko Batarilo

Marko Batarilo

Marko Batarilo

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

18. Marko Ćavar

Marko Ćavar

Marko Ćavar

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

17. Ivan Lasić

Ivan Lasić

Ivan Lasić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Lukas Gluhalić

Lukas Gluhalić

Lukas Gluhalić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

. Ivan Ćurić

Ivan Ćurić

Ivan Ćurić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-10-16

11. Matija Pavlović

Matija Pavlović

Matija Pavlović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

5. Ivan Orešković

Ivan Orešković

Ivan Orešković

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

2. Dominik Kovačić

Dominik Kovačić

Dominik Kovačić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

Zamjene

2. Marko Marić

Marko Marić

Marko Marić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

6. Mateo Šuta

Mateo Šuta

Mateo Šuta

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

14. Josip Preglej

Josip Preglej

Josip Preglej

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Luka Judnić

Luka Judnić

Luka Judnić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

6. Boris Lučić

Boris Lučić

Boris Lučić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

18. Hrvoje Nikolić

Hrvoje Nikolić

Hrvoje Nikolić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

.

17 MIN

17. Ivan Lasić

18. Hrvoje Nikolić

Polet

46 MIN

10. Luka Stubičar

7. Lukas Čegrlj

Nur

53 MIN

17. Marijan Dodić

21. Enis Seferović

Nur

55 MIN

5. Ivan Orešković

.

Polet

64 MIN

3. Filip Vojnović

6. Mateo Šuta

Polet

65 MIN

. Ivan Ćurić

6. Boris Lučić

Polet

75 MIN

. Marko Kolak

11. Kristijan Dundović

Nur

86 MIN

8. Andrej Gluić

15. Nikola Palić

Nur

86 MIN

4. Josip Crnov

8. Ivo Bastić

Nur