Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 19/20 - 26 Lis 2019

Šparta Elektra

Borna Rezo`

Darko Vučić`

Stipe Marić`

3 : 0

Nur

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Nur
Nur

6. Borna Rezo

9. Darko Vučić

7. Stipe Marić

Gol

1

Žuti karton

4

1

Kazneni udarac

0

4

Zamjene

5

Dario Zanić

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Filip Lovrić

Prvi pomoćni sudac: Tomislav Čulina

Drugi pomoćni sudac: Damir Adžić-Kapitanović

Četvrti sudac:

Delegat: Dubravko Klement

Ostali:
Haris Smajić lic. br. 5
Kiro Naumovski lic. br.21

21 MIN

Žuti karton 11. Kristijan Dundović (Nur)

yellow card

33 MIN

Kazneni udarac (Gol) 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

penalty

34 MIN

Žuti karton 7. Stipe Marić (Šparta Elektra)

yellow card

41 MIN

Gol 7. Stipe Marić (Šparta Elektra)

goal

42 MIN

Žuti karton 3. Ivan Brzović (Nur)

yellow card

48 MIN

Žuti karton 8. Andrej Gluić (Rudeš)

yellow card

61 MIN

Gol 6. Borna Rezo (Šparta Elektra)

goal

70 MIN

Žuti karton . Marko Kolak (Nur)

yellow card
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Nur

Nur

Alan Hadžiselimović

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Darko Vučić

9. Darko VučićK

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan  Donald Galić

10. Ivan Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mislav Blaić

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mateo Šokčević

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Raguž

. Luka Raguž

Luka Raguž

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Borna Rezo

6. Borna Rezo

Borna Rezo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stipe Marić

7. Stipe Marić

Stipe Marić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Andrija Milković

. Andrija Milković

Andrija Milković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Robert Troy Smith

. Robert Troy Smith

Robert Troy Smith

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : US
  • Rođendan : 1996-05-30
Mate Čagalj

3. Mate Čagalj

Mate Čagalj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Mario Pezić

12. Mario Pezić

Mario Pezić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Josip Maro Kramarić

17. Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stipe Vujić

9. Stipe Vujić

Stipe Vujić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Goran Bingula

79. Goran Bingula

Goran Bingula

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mislav Mihovilić

. Mislav Mihovilić

Mislav Mihovilić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

52. Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

4. Josip Crnov

Josip Crnov

Josip Crnov

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

3. Ivan Brzović

Ivan Brzović

Ivan Brzović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

5. Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA

10. Luka Stubičar

Luka Stubičar

Luka Stubičar

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

17. Marijan Dodić

Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

8. Andrej Gluić

Andrej Gluić

Andrej Gluić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

11. Kristijan Dundović

Kristijan Dundović

Kristijan Dundović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

16. Andrija Prpić

Andrija Prpić

Andrija Prpić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

23. Adnan DautovićK

Adnan Dautović

Adnan Dautović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

31. Patrik Babić

Patrik Babić

Patrik Babić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Zamjene

99. Benjamin Fejzić

Benjamin Fejzić

Benjamin Fejzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

9. Armin Hamzić

Armin Hamzić

Armin Hamzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

8. Ivo Bastić

Ivo Bastić

Ivo Bastić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

.

21. Enis Seferović

Enis Seferović

Enis Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

21. Leonard Kuntić

Leonard Kuntić

Leonard Kuntić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

. Marko Kolak

Marko Kolak

Marko Kolak

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-08-03

46 MIN

10. Luka Stubičar

. Marko Kolak

Nur

46 MIN

11. Kristijan Dundović

9. Armin Hamzić

Nur

64 MIN

6. Borna Rezo

9. Stipe Vujić

Šparta Elektra

65 MIN

3. Ivan Brzović

.

Nur

65 MIN

5. Almedin Mujkić

21. Enis Seferović

Nur

76 MIN

31. Patrik Babić

8. Ivo Bastić

Nur

77 MIN

9. Darko Vučić

17. Josip Maro Kramarić

Šparta Elektra

88 MIN

15. Mislav Blaić

79. Goran Bingula

Šparta Elektra

88 MIN

16. Mateo Šokčević

. Mislav Mihovilić

Šparta Elektra