Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 19/20 - 20 Lis 2019

Prigorje Markuševec

Luka Hadžić`

1 : 0

ZET

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

VS

ZET
ZET

10. Luka Hadžić

Gol

2

Žuti karton

1

4

Zamjene

4

Željko Lisičak

Trener

Jasmin Ganić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Stipo Novak

Prvi pomoćni sudac: Vjekoslav Kovač

Drugi pomoćni sudac: Pero Iličić

Četvrti sudac:

Delegat: Boris Murko

Ostali:
Miklec Dubravko lic. 10
Blažević Miro lic.23

43 MIN

Žuti karton 4. Matija Petreković (Prigorje Markuševec)

yellow card

56 MIN

Žuti karton 15. Petar Botić (ZET)

yellow card

81 MIN

Gol 10. Luka Hadžić (Prigorje Markuševec)

goal

84 MIN

Žuti karton 10. Luka Hadžić (Prigorje Markuševec)

yellow card
Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

ZET

ZET

Luka Gocevski

. Luka Gocevski

Luka Gocevski

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Vincek

7. Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Nikola Novosel

8. Nikola Novosel

Nikola Novosel

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Bernard Nujić

3. Bernard Nujić

Bernard Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Marko Baron

9. Marko Baron

Marko Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Luka Hadžić

10. Luka HadžićK

Luka Hadžić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Andrej Peremin

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Matija Vertuš

14. Matija Vertuš

Matija Vertuš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Marijan Dodić

4. Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Mislav Prnjak

. Mislav Prnjak

Mislav Prnjak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-04-04
Matija Petreković

4. Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

Alan Mujagić

32. Alan Mujagić

Alan Mujagić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Luka Miholić

18. Luka Miholić

Luka Miholić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Jurica Mihovec

11. Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Marko Đukić

17. Marko Đukić

Marko Đukić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Matteo Benedikt Hrga

11. Matteo Benedikt Hrga

Matteo Benedikt Hrga

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Petar Miklec

5. Petar Miklec

Petar Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Martin Ferenčak

8. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

1. Toni Đidara

Toni Đidara

Toni Đidara

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

3. Noel Radolović

Noel Radolović

Noel Radolović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Dominik Pavić

Dominik Pavić

Dominik Pavić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

6. Ivan RadošK

Ivan Radoš

Ivan Radoš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

4. Leo Košarić

Leo Košarić

Leo Košarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

. Stjepan Knez

Stjepan Knez

Stjepan Knez

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

7. Hrvoje Šakić

Hrvoje Šakić

Hrvoje Šakić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

15. Petar Botić

Petar Botić

Petar Botić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

17. Luka Tepeš

Luka Tepeš

Luka Tepeš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

11. Valentino Hajster

Valentino Hajster

Valentino Hajster

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

10. Josip Brekalo

Josip Brekalo

Josip Brekalo

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

Zamjene

18. Vladimir Sambolec

Vladimir Sambolec

Vladimir Sambolec

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

8. Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

  • Ime kluba: ZET
  • Država : AT

3. Matej Blažević

Matej Blažević

Matej Blažević

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

. Filip Mlađenović

Filip Mlađenović

Filip Mlađenović

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

. Denis Abramović

Denis Abramović

Denis Abramović

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

. Roko Tarle

Roko Tarle

Roko Tarle

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

46 MIN

3. Bernard Nujić

5. Petar Miklec

Prigorje Markuševec

46 MIN

. Mislav Prnjak

8. Martin Ferenčak

Prigorje Markuševec

64 MIN

7. Filip Vincek

11. Matteo Benedikt Hrga

Prigorje Markuševec

70 MIN

15. Petar Botić

. Roko Tarle

ZET

75 MIN

10. Josip Brekalo

8. Nikolaus Fleissner

ZET

79 MIN

11. Valentino Hajster

3. Matej Blažević

ZET

79 MIN

3. Noel Radolović

. Filip Mlađenović

ZET

88 MIN

9. Marko Baron

11. Jurica Mihovec

Prigorje Markuševec