Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 19/20 - 28 Ruj 2019

Šparta Elektra

Andrija Milković`

Ivan Borković`

Darko Vučić`

3 : 0

Prečko

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Prečko
Prečko

. Andrija Milković

. Ivan Borković

9. Darko Vučić

Gol

5

Zamjene

3

Dario Zanić

Trener

Stipe Tokić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Mihael Ljeljak

Prvi pomoćni sudac: Marko Rukavina

Drugi pomoćni sudac: Nenad Vlaisavljević

Četvrti sudac:

Delegat: Željko Barbir

Ostali:
Tomislav Bulić lic. br.
Kiro Naumovski lic.br.21

29 MIN

Gol . Ivan Borković (Šparta Elektra)

goal

32 MIN

Žuti karton 2. Dominik Ledinski (Prečko)

yellow card

44 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

57 MIN

Žuti karton 5. Filip Milošević (Prečko)

yellow card

67 MIN

Gol . Andrija Milković (Šparta Elektra)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Prečko

Prečko

Alan Hadžiselimović

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Darko Vučić

9. Darko VučićK

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan  Donald Galić

10. Ivan Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mislav Blaić

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Vasović

2. Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Borković

. Ivan Borković

Ivan Borković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Borna Rezo

6. Borna Rezo

Borna Rezo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stipe Marić

7. Stipe Marić

Stipe Marić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mate Čagalj

3. Mate Čagalj

Mate Čagalj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Robert Troy Smith

. Robert Troy Smith

Robert Troy Smith

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : US
  • Rođendan : 1996-05-30
Stjepan-Josip Taritaš

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Bruno Knežević

18. Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stipe Vujić

9. Stipe Vujić

Stipe Vujić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Raguž

. Luka Raguž

Luka Raguž

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Goran Bingula

79. Goran Bingula

Goran Bingula

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Andrija Milković

. Andrija Milković

Andrija Milković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

1. Josip Flanjak

Josip Flanjak

Josip Flanjak

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

. Marko Drempetić

Marko Drempetić

Marko Drempetić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

2. Dominik Ledinski

Dominik Ledinski

Dominik Ledinski

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

. Marko Sekulić

Marko Sekulić

Marko Sekulić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

16. Mario Jurić

Mario Jurić

Mario Jurić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

. Ivan Čizmar

Ivan Čizmar

Ivan Čizmar

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

5. Filip Milošević

Filip Milošević

Filip Milošević

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

3. Josip Bikić

Josip Bikić

Josip Bikić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

10. Jan BajanK

Jan Bajan

Jan Bajan

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

. Sergej Baltić

Sergej Baltić

Sergej Baltić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

8. Patrik Stanišak

Patrik Stanišak

Patrik Stanišak

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

Zamjene

1. Teo Klanjčić

Teo Klanjčić

Teo Klanjčić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

. Marko Zlopaša

Marko Zlopaša

Marko Zlopaša

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

. Gabrijel Pušić

Gabrijel Pušić

Gabrijel Pušić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

9. Ivan Jandrić

Ivan Jandrić

Ivan Jandrić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

17. Dario Jurić

Dario Jurić

Dario Jurić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

46 MIN

2. Ivan Vasović

. Luka Raguž

Šparta Elektra

46 MIN

16. Mario Jurić

. Gabrijel Pušić

Prečko

65 MIN

8. Stjepan-Josip Taritaš

9. Stipe Vujić

Šparta Elektra

65 MIN

7. Stipe Marić

. Andrija Milković

Šparta Elektra

65 MIN

. Sergej Baltić

9. Ivan Jandrić

Prečko

74 MIN

. Marko Drempetić

17. Dario Jurić

Prečko

78 MIN

6. Borna Rezo

18. Bruno Knežević

Šparta Elektra

78 MIN

. Ivan Borković

79. Goran Bingula

Šparta Elektra