Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 19/20 - 14 Ruj 2019

Šparta Elektra

Stipe Marić`

Darko Vučić`

Stjepan-Josip Taritaš`

Karlo Sever`

4 : 1

Prigorje Žerjavinec

Antonio Augustinović`

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

7. Stipe Marić

9. Darko Vučić

8. Stjepan-Josip Taritaš

4. Karlo Sever

Gol

11. Antonio Augustinović

3

Žuti karton

1

1

Kazneni udarac

0

7

Zamjene

5

Dario Zanić

Trener

Vladimir Sever

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Antonijo Stojanović

Prvi pomoćni sudac: Dalibor Jurić

Drugi pomoćni sudac: Ivan Vukojević

Četvrti sudac:

Delegat: Boris Murko

Ostali:
Ivan Bošnjak lic.br. 20
Sanja Butić lic. br. 13

3 MIN

Gol 7. Stipe Marić (Šparta Elektra)

goal

27 MIN

Gol 8. Stjepan-Josip Taritaš (Šparta Elektra)

goal

31 MIN

Žuti karton 9. Stipe Vujić (Šparta Elektra)

yellow card

42 MIN

Žuti karton 11. Antonio Augustinović (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

44 MIN

Gol 1. Alan Hadžiselimović (Šparta Elektra)

goal

54 MIN

Žuti karton 6. Matija Matanović (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

58 MIN

Žuti karton 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

yellow card

59 MIN

Kazneni udarac (Gol) 8. Stjepan-Josip Taritaš (Šparta Elektra)

penalty

62 MIN

Gol 4. Karlo Sever (Prigorje Žerjavinec)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Alan Hadžiselimović

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Darko Vučić

9. Darko VučićK

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mislav Blaić

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stjepan-Josip Taritaš

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marin Bojić

13. Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mateo Šokčević

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Borković

. Ivan Borković

Ivan Borković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stipe Vujić

9. Stipe Vujić

Stipe Vujić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Raguž

. Luka Raguž

Luka Raguž

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Borna Rezo

6. Borna Rezo

Borna Rezo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stipe Marić

7. Stipe Marić

Stipe Marić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Ivan  Donald Galić

10. Ivan Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Vasović

2. Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Bruno Knežević

18. Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Goran Bingula

79. Goran Bingula

Goran Bingula

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Andrija Milković

. Andrija Milković

Andrija Milković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Robert Troy Smith

. Robert Troy Smith

Robert Troy Smith

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : US
  • Rođendan : 1996-05-30
Mate Čagalj

3. Mate Čagalj

Mate Čagalj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

23. Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

4. Karlo Sever

Karlo Sever

Karlo Sever

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

2. Ivan Smiljanić

Ivan Smiljanić

Ivan Smiljanić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

11. Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

5. Ivan Legin

Ivan Legin

Ivan Legin

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

6. Matija Matanović

Matija Matanović

Matija Matanović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

13. Patrik Augustinović

Patrik Augustinović

Patrik Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

17. Saša Zlatar

Saša Zlatar

Saša Zlatar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

8. Antonio Bukal

Antonio Bukal

Antonio Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

9. Josip BarbarićK

Josip Barbarić

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

10. Petar Barbarić

Petar Barbarić

Petar Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

1. David Pintar

David Pintar

David Pintar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

. Valentino Jelovečki

Valentino Jelovečki

Valentino Jelovečki

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

14. Antonio Mihaljek

Antonio Mihaljek

Antonio Mihaljek

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

15. Josip Bedeković

Josip Bedeković

Josip Bedeković

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

3. Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

. Ivan Kiš

Ivan Kiš

Ivan Kiš

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1989-09-23

59 MIN

11. Antonio Augustinović

. Ivan Kiš

Prigorje Žerjavinec

59 MIN

6. Matija Matanović

14. Antonio Mihaljek

Prigorje Žerjavinec

65 MIN

6. Borna Rezo

. Robert Troy Smith

Šparta Elektra

65 MIN

8. Stjepan-Josip Taritaš

10. Ivan Donald Galić

Šparta Elektra

70 MIN

9. Josip Barbarić

. Valentino Jelovečki

Prigorje Žerjavinec

70 MIN

17. Saša Zlatar

3. Lazar Glasnović

Prigorje Žerjavinec

76 MIN

. Luka Raguž

2. Ivan Vasović

Šparta Elektra

76 MIN

7. Stipe Marić

. Andrija Milković

Šparta Elektra

76 MIN

13. Marin Bojić

3. Mate Čagalj

Šparta Elektra

81 MIN

9. Stipe Vujić

18. Bruno Knežević

Šparta Elektra

81 MIN

15. Mislav Blaić

79. Goran Bingula

Šparta Elektra

81 MIN

10. Petar Barbarić

15. Josip Bedeković

Prigorje Žerjavinec