Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 19/20 - 31 Kol 2019

Šparta Elektra

Darko Vučić`

Mateo Šokčević`

Mateo Šokčević`

Darko Vučić`

Ivan Donald Galić`

Darko Vučić`

Ivan Vasović`

Stipe Marić`

8 : 3

Polet

Marko Ćavar`

Marko Ćavar`

Ivan Ćurić`

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Polet
Polet

9. Darko Vučić

16. Mateo Šokčević

16. Mateo Šokčević

9. Darko Vučić

10. Ivan Donald Galić

9. Darko Vučić

2. Ivan Vasović

7. Stipe Marić

Gol

18. Marko Ćavar

18. Marko Ćavar

. Ivan Ćurić

1

Žuti karton

2

4

Zamjene

4

Dario Zanić

Trener

Tomislav Sitar

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Vučković

Prvi pomoćni sudac: Tomislav Čulina

Drugi pomoćni sudac: Mislav Krmar

Četvrti sudac:

Delegat: Marijan Koprivnjak

Ostali:
Ivan Bošnjak
Marko Bartolović

15 MIN

Gol 16. Mateo Šokčević (Šparta Elektra)

goal

20 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

22 MIN

Gol 10. Ivan Donald Galić (Šparta Elektra)

goal

47 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

51 MIN

Gol 18. Marko Ćavar (Polet)

goal

57 MIN

Gol 16. Mateo Šokčević (Šparta Elektra)

goal

58 MIN

Gol 18. Marko Ćavar (Polet)

goal

65 MIN

Žuti karton 10. Antonio Matošević (Polet)

yellow card

73 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

78 MIN

Gol 2. Ivan Vasović (Šparta Elektra)

goal

83 MIN

Gol 7. Stipe Marić (Šparta Elektra)

goal

84 MIN

Gol . Ivan Ćurić (Polet)

goal

87 MIN

Žuti karton 11. Luka Judnić (Polet)

yellow card

87 MIN

Žuti karton 6. Borna Rezo (Šparta Elektra)

yellow card
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Polet

Polet

Alan Hadžiselimović

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Darko Vučić

9. Darko VučićK

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan  Donald Galić

10. Ivan Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mislav Blaić

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stjepan-Josip Taritaš

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marin Bojić

13. Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mateo Šokčević

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Borković

. Ivan Borković

Ivan Borković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Raguž

. Luka Raguž

Luka Raguž

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stipe Vujić

9. Stipe Vujić

Stipe Vujić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mate Čagalj

3. Mate Čagalj

Mate Čagalj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Vasović

2. Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Goran Bingula

79. Goran Bingula

Goran Bingula

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Borna Rezo

6. Borna Rezo

Borna Rezo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stipe Marić

7. Stipe Marić

Stipe Marić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

1. Matija Sivec

Matija Sivec

Matija Sivec

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

6. Mateo Šuta

Mateo Šuta

Mateo Šuta

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

3. Filip Vojnović

Filip Vojnović

Filip Vojnović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

6. Boris Lučić

Boris Lučić

Boris Lučić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Lukas Gluhalić

Lukas Gluhalić

Lukas Gluhalić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

18. Hrvoje Nikolić

Hrvoje Nikolić

Hrvoje Nikolić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

17. Ivan Lasić

Ivan Lasić

Ivan Lasić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Matija Pavlović

Matija Pavlović

Matija Pavlović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

15. Marko Batarilo

Marko Batarilo

Marko Batarilo

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

16. Ivan GolemovićK

Ivan Golemović

Ivan Golemović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

18. Marko Ćavar

Marko Ćavar

Marko Ćavar

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

Zamjene

5. Ivan Orešković

Ivan Orešković

Ivan Orešković

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

10. Antonio Matošević

Antonio Matošević

Antonio Matošević

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

5. Marko Rukavina

Marko Rukavina

Marko Rukavina

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

. Ivan Ćurić

Ivan Ćurić

Ivan Ćurić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-10-16

14. Josip Preglej

Josip Preglej

Josip Preglej

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

9. Ivan Idžan

Ivan Idžan

Ivan Idžan

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

11. Luka Judnić

Luka Judnić

Luka Judnić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

57 MIN

6. Boris Lučić

5. Ivan Orešković

Polet

57 MIN

11. Lukas Gluhalić

10. Antonio Matošević

Polet

57 MIN

6. Mateo Šuta

. Ivan Ćurić

Polet

58 MIN

. Luka Raguž

2. Ivan Vasović

Šparta Elektra

74 MIN

8. Stjepan-Josip Taritaš

6. Borna Rezo

Šparta Elektra

74 MIN

10. Ivan Donald Galić

7. Stipe Marić

Šparta Elektra

75 MIN

11. Matija Pavlović

11. Luka Judnić

Polet

77 MIN

. Ivan Borković

79. Goran Bingula

Šparta Elektra