Copa America 2015 - Matches

2. ZNL B2 - LIMAČI 18/19 - 21 Stu 2018

Prigorje Žerjavinec

2 : 5

Mladost Buzin

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

VS

Mladost Buzin
Mladost Buzin

Gol

Josip Barbarić

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ante Maleš

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Mladost Buzin

Mladost Buzin

Lovro Benko

9. Lovro Benko

Lovro Benko

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Filip Vojnović

14. Filip Vojnović

Filip Vojnović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Barišić

10. Ivan Barišić

Ivan Barišić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Luka Babić

8. Luka Babić

Luka Babić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Patrik Bančak

1. Patrik Bančak

Patrik Bančak

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Aleksandro Herjavić

2. Aleksandro Herjavić

Aleksandro Herjavić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Antonio Marcel Radić

3. Antonio Marcel Radić

Antonio Marcel Radić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Jakov Martinjak

7. Jakov Martinjak

Jakov Martinjak

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Fran Bartolović

5. Fran Bartolović

Fran Bartolović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

Tin Bukal

6. Tin Bukal

Tin Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Fran Šmintić

11. Fran Šmintić

Fran Šmintić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Marko Šavorić

15. Marko Šavorić

Marko Šavorić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Patrik Petrinčić

13. Patrik Petrinčić

Patrik Petrinčić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

15. Fran Nikolić

Fran Nikolić

Fran Nikolić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

23. Patrik Ljubenjak

Patrik Ljubenjak

Patrik Ljubenjak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

33. Fran Gavran

Fran Gavran

Fran Gavran

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

12. Martin Stoičev

Martin Stoičev

Martin Stoičev

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

11. Borna Michael Simetić

Borna Michael Simetić

Borna Michael Simetić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

45. Ivan Pavao Žutić

Ivan Pavao Žutić

Ivan Pavao Žutić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

14. Roko Kuh

Roko Kuh

Roko Kuh

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

5. Luka Komljenović

Luka Komljenović

Luka Komljenović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

21. Nino Marić

Nino Marić

Nino Marić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Zamjene

18. Roko Vukičević

Roko Vukičević

Roko Vukičević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

90. Petar Bertić

Petar Bertić

Petar Bertić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

98. Gabriel Grlić

Gabriel Grlić

Gabriel Grlić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR