Copa America 2015 - Matches

2. ZNL B1 - LIMAČI 18/19 - 30 Ožu 2019

Ravnice

1 : 0

Prigorje Markuševec

Ravnice
Ravnice

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

Gol

Mario Kralj

Trener

Saša Ročić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ante Rašić

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Ravnice

Ravnice

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Teo Nenadić

1. Teo Nenadić

Teo Nenadić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Matija Čokalj

18. Matija Čokalj

Matija Čokalj

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Jan Sadiković

13. Jan Sadiković

Jan Sadiković

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Matko Skorić

4. Matko Skorić

Matko Skorić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Ante Lukač

23. Ante Lukač

Ante Lukač

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Manuel Čubek

16. Manuel Čubek

Manuel Čubek

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Toma Batinić

32. Toma Batinić

Toma Batinić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Jure Manenica

19. Jure Manenica

Jure Manenica

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Ivan Međeri

10. Ivan Međeri

Ivan Međeri

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

Zamjene

Jakov Lukač

21. Jakov Lukač

Jakov Lukač

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Andrej Polovina

17. Andrej Polovina

Andrej Polovina

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Fran Sršen

99. Fran Sršen

Fran Sršen

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Roko Svirač

3. Roko Svirač

Roko Svirač

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Andrija Kraljić

15. Andrija Kraljić

Andrija Kraljić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Trpimir Tica

6. Trpimir Tica

Trpimir Tica

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Filip Babić

30. Filip Babić

Filip Babić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Leopold Đurić

. Leopold Đurić

Leopold Đurić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

15. David Vuljar

David Vuljar

David Vuljar

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Mihael Špiček

Mihael Špiček

Mihael Špiček

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

21. Toma Pikelja

Toma Pikelja

Toma Pikelja

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Filip Večerin

Filip Večerin

Filip Večerin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

1. Emanuel Zlački

Emanuel Zlački

Emanuel Zlački

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

4. Patrik Jantol-Đuran

Patrik Jantol-Đuran

Patrik Jantol-Đuran

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

3. Luka Sunek

Luka Sunek

Luka Sunek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

19. Marko Dizdar

Marko Dizdar

Marko Dizdar

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Bartol Šimunković

Bartol Šimunković

Bartol Šimunković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

9. Niko Pavković

Niko Pavković

Niko Pavković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR