Copa America 2015 - Matches

2. ZNL B1 - LIMAČI 18/19 - 16 Ožu 2019

Studentski Grad

1 : 4

Prigorje Markuševec

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

Gol

Dalibor Vranić

Trener

Saša Ročić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Igor Havranek

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Studentski Grad

Studentski Grad

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Dominik Ćulibrk

1. Dominik Ćulibrk

Dominik Ćulibrk

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marin Babara

11. Marin Babara

Marin Babara

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Domagoj Bartoš

6. Domagoj BartošK

Domagoj Bartoš

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Filip Bekić

5. Filip Bekić

Filip Bekić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Karlo Novosel

88. Karlo Novosel

Karlo Novosel

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Luka Brišar

9. Luka Brišar

Luka Brišar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ivan Šarić

7. Ivan Šarić

Ivan Šarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Grga Pešut Kukina

21. Grga Pešut Kukina

Grga Pešut Kukina

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Luka Gečević

8. Luka Gečević

Luka Gečević

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Josip Barun

29. Josip Barun

Josip Barun

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Karlo Sukalec

99. Karlo Sukalec

Karlo Sukalec

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Mateo Sukalec

17. Mateo Sukalec

Mateo Sukalec

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Matija Potočić

. Matija Potočić

Matija Potočić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Vito Nesnidal

22. Vito Nesnidal

Vito Nesnidal

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

1. Emanuel ZlačkiK

Emanuel Zlački

Emanuel Zlački

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

3. Luka Sunek

Luka Sunek

Luka Sunek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

15. David Vuljar

David Vuljar

David Vuljar

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

4. Patrik Jantol-Đuran

Patrik Jantol-Đuran

Patrik Jantol-Đuran

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

19. Marko Dizdar

Marko Dizdar

Marko Dizdar

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Mihael Špiček

Mihael Špiček

Mihael Špiček

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Filip Večerin

Filip Večerin

Filip Večerin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Bartol Šimunković

Bartol Šimunković

Bartol Šimunković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

10. Luka Milanović

Luka Milanović

Luka Milanović

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

16. Niko Mičić

Niko Mičić

Niko Mičić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

18. Gabrijel Šimunković

Gabrijel Šimunković

Gabrijel Šimunković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR