Copa America 2015 - Matches

- 07 Tra 2019

Kašina

Jurica Pukšec`

Vito Gračak`

Matija Pandek`

3 : 1

Maksimir

Mateo Mioč`

Kašina
Kašina

VS

Maksimir
Maksimir

7. Jurica Pukšec

3. Vito Gračak

10. Matija Pandek

Gol

17. Mateo Mioč

Leonard Kovačić

Trener

Branislav Sladović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marko Škrobo

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

7 MIN

Gol 7. Jurica Pukšec (Kašina)

goal

17 MIN

Gol 17. Mateo Mioč (Dubrava Tim Kabel)

goal

62 MIN

Gol 3. Vito Gračak (Kašina)

goal

70 MIN

Gol 10. Matija Pandek (Kašina)

goal
Kašina

Kašina

Maksimir

Maksimir

Antonio Puklin

1. Antonio Puklin

Antonio Puklin

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Vito Gračak

3. Vito Gračak

Vito Gračak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Josip Kovač

2. Josip Kovač

Josip Kovač

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
David Lambevski

5. David LambevskiK

David Lambevski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Bruno Jurić

6. Bruno Jurić

Bruno Jurić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Dorijan Juč

15. Dorijan Juč

Dorijan Juč

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Luka Rihtarić

9. Luka Rihtarić

Luka Rihtarić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Jurica Pukšec

7. Jurica Pukšec

Jurica Pukšec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Matija Pandek

10. Matija Pandek

Matija Pandek

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Nikola Vukelić

17. Nikola Vukelić

Nikola Vukelić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
  • Rođendan : 2007-01-11
Dominik Razum

11. Dominik Razum

Dominik Razum

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Zamjene

Karlo Ročić

12. Karlo Ročić

Karlo Ročić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Ivan Jelić

13. Ivan Jelić

Ivan Jelić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Filip Pajnić

20. Filip Pajnić

Filip Pajnić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
David Košec

14. David Košec

David Košec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

1. Vito Markota

Vito Markota

Vito Markota

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

9. Filip KasumovićK

Filip Kasumović

Filip Kasumović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

6. Luka Janušić

Luka Janušić

Luka Janušić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR

2. Ivan Bule

Ivan Bule

Ivan Bule

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

18. Vjekoslav Gucić

Vjekoslav Gucić

Vjekoslav Gucić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

17. Mateo Mioč

Mateo Mioč

Mateo Mioč

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

30. Viktor Huzanić

Viktor Huzanić

Viktor Huzanić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

16. Vito Jelaš

Vito Jelaš

Vito Jelaš

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

13. Borna Radešić

Borna Radešić

Borna Radešić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR

7. Marko Ante Ćurić

Marko Ante Ćurić

Marko Ante Ćurić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR

5. Karlo Penić

Karlo Penić

Karlo Penić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

8. Matej Tomljenović

Matej Tomljenović

Matej Tomljenović

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

4. Gabriel Komorski

Gabriel Komorski

Gabriel Komorski

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

3. Josip Žulj

Josip Žulj

Josip Žulj

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

12. Ante Klobučar

Ante Klobučar

Ante Klobučar

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

10. Filip Palić

Filip Palić

Filip Palić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR