Copa America 2015 - Matches

- 04 Stu 2018

Trnje

Filip Lijović`

Franko Kovač`

Tomislav Ćurić`

3 : 1

Lučko

Lovre Čop`

Trnje
Trnje

VS

Lučko
Lučko

11. Filip Lijović

32. Franko Kovač

67. Tomislav Ćurić

Gol

24. Lovre Čop

1

Žuti karton

0

Srdjan Milanković

Trener

Robert Grdović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marino Crnolatac

Prvi pomoćni sudac: Dina Khaled Barghathi

Drugi pomoćni sudac: Domagoj Ćurdo

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Irnis Ibrulj

14 MIN

Žuti karton 55. Anes Dervišević (Trnje)

yellow card

47 MIN

Gol 24. Lovre Čop (Lučko)

goal

50 MIN

Gol 11. Filip Lijović (Trnje)

goal

69 MIN

Gol 67. Tomislav Ćurić (Trnje)

goal

72 MIN

Gol 32. Franko Kovač (Trnje)

goal
Trnje

Trnje

Lučko

Lučko

Antonio Cikač

1. Antonio Cikač

Antonio Cikač

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Dominic Beus

8. Dominic Beus

Dominic Beus

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Filip Lijović

11. Filip Lijović

Filip Lijović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Franko Kovač

32. Franko Kovač

Franko Kovač

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Jan Romanić

31. Jan Romanić

Jan Romanić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Karlo Šimek

45. Karlo Šimek

Karlo Šimek

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Josip Jelinčić

44. Josip Jelinčić

Josip Jelinčić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Anes Dervišević

55. Anes Dervišević

Anes Dervišević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Filip Dedaković

98. Filip Dedaković

Filip Dedaković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Filip Šoštarić

9. Filip Šoštarić

Filip Šoštarić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Josip Alić

18. Josip Alić

Josip Alić

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

Zamjene

Karlo Oršić

20. Karlo Oršić

Karlo Oršić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Marko Janković

4. Marko Janković

Marko Janković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Petar Perović

5. Petar Perović

Petar Perović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Tin Podoreški

88. Tin Podoreški

Tin Podoreški

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Tomislav Ćurić

67. Tomislav Ćurić

Tomislav Ćurić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Jakov Bago

3. Jakov Bago

Jakov Bago

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Šimun Mihaljević

97. Šimun Mihaljević

Šimun Mihaljević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

77. Fran Galić

Fran Galić

Fran Galić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

5. Tomislav Breščanović

Tomislav Breščanović

Tomislav Breščanović

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

18. Dominik Salajster

Dominik Salajster

Dominik Salajster

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

14. Lovro Basar

Lovro Basar

Lovro Basar

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

9. Filip Bogdanovski

Filip Bogdanovski

Filip Bogdanovski

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

17. Mihael Rajtarić

Mihael Rajtarić

Mihael Rajtarić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

21. Mato Grubeša

Mato Grubeša

Mato Grubeša

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

23. Leon Morić

Leon Morić

Leon Morić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

6. Frane Bilandžija

Frane Bilandžija

Frane Bilandžija

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

24. Lovre Čop

Lovre Čop

Lovre Čop

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

4. Niko Radek

Niko Radek

Niko Radek

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Zamjene

56. Josip Jurin

Josip Jurin

Josip Jurin

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

11. Marko Arežina

Marko Arežina

Marko Arežina

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

2. Patrik Pribanić

Patrik Pribanić

Patrik Pribanić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

8. Anto Toni Julardžija

Anto Toni Julardžija

Anto Toni Julardžija

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

19. Antonio Čondrić

Antonio Čondrić

Antonio Čondrić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR