Copa America 2015 - Matches

- 06 Lis 2018

Trnje

Franko Kovač`

3 : 0

Dubrava Tim Kabel

Trnje
Trnje

VS

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

32. Franko Kovač

Gol

1

Žuti karton

0

Srdjan Milanković

Trener

Ivica Laškarin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ana Kederov

Prvi pomoćni sudac: Dina Khaled Barghathi

Drugi pomoćni sudac: Marina Đeldić

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Nataša Sliško lic.br. 084

57 MIN

Gol 32. Franko Kovač (Trnje)

goal

62 MIN

Žuti karton 30. Duje Tomašević (Trnje)

yellow card
Trnje

Trnje

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Antonio Cikač

1. Antonio Cikač

Antonio Cikač

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Filip Lijović

11. Filip Lijović

Filip Lijović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Karlo Oršić

20. Karlo Oršić

Karlo Oršić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Jan Romanić

31. Jan Romanić

Jan Romanić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Anes Dervišević

55. Anes Dervišević

Anes Dervišević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Josip Alić

18. Josip Alić

Josip Alić

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR
Franko Kovač

32. Franko Kovač

Franko Kovač

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Filip Šoštarić

9. Filip Šoštarić

Filip Šoštarić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Dominic Beus

8. Dominic Beus

Dominic Beus

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Josip Jelinčić

44. Josip Jelinčić

Josip Jelinčić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Filip Dedaković

98. Filip Dedaković

Filip Dedaković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

Šimun Mihaljević

97. Šimun Mihaljević

Šimun Mihaljević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Jakov Bago

3. Jakov Bago

Jakov Bago

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Tomislav Ćurić

67. Tomislav Ćurić

Tomislav Ćurić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Petar Perović

5. Petar Perović

Petar Perović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Duje Tomašević

30. Duje Tomašević

Duje Tomašević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Almin Mujdić

40. Almin Mujdić

Almin Mujdić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : BA

1. Matija Dragija

Matija Dragija

Matija Dragija

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

5. Vito Karamatić

Vito Karamatić

Vito Karamatić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

11. Anton Mitrović

Anton Mitrović

Anton Mitrović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

30. Luka Šantek

Luka Šantek

Luka Šantek

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

23. Jan Huzek

Jan Huzek

Jan Huzek

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

16. Bruno Knežević

Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

13. Matko Osmanović

Matko Osmanović

Matko Osmanović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

.

10. Karlo Barberić

Karlo Barberić

Karlo Barberić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

17. Ante Džalto

Ante Džalto

Ante Džalto

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

21. Ivan Gucić

Ivan Gucić

Ivan Gucić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Zamjene

12. Ivan Lukač

Ivan Lukač

Ivan Lukač

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

52. Petar Šušnja

Petar Šušnja

Petar Šušnja

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

92. Leon Derbuc

Leon Derbuc

Leon Derbuc

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

2. Vid Macan

Vid Macan

Vid Macan

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

21. Dino Mehić

Dino Mehić

Dino Mehić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

42. Matej Petrović

Matej Petrović

Matej Petrović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

22. Frane Grgić

Frane Grgić

Frane Grgić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR