Copa America 2015 - Matches

1.ZNL - KADETI 18/19 - 14 Lis 2018

Trnje

Karlo Glavić`

Karlo Glavić`

Luka Jajčanin`

Ivan Milković`

5 : 2

Dubrava Tim Kabel

Matija Orešković`

Roberto Blaženić`

Trnje
Trnje

VS

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

6. Karlo Glavić

6. Karlo Glavić

7. Luka Jajčanin

77. Ivan Milković

Gol

69. Matija Orešković

8. Roberto Blaženić

1

Žuti karton

0

1

Kazneni udarac

0

Srdjan Milanković

Trener

Ante Šantak

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Filip Lovrić

Prvi pomoćni sudac: Josip Majsec

Drugi pomoćni sudac: Dominik Hren

Četvrti sudac:

Delegat: Božidar Jureković

Ostali:
Tomislav Srpak
Srećko Lušić

10 MIN

Gol 69. Matija Orešković (Dubrava Tim Kabel)

goal

23 MIN

Gol 7. Luka Jajčanin (Trnje)

goal

25 MIN

Gol 8. Roberto Blaženić (Dubrava Tim Kabel)

goal

63 MIN

Kazneni udarac (Gol) 3. Kristian Rončević (Trnje)

penalty

65 MIN

Žuti karton 50. Ajdin Čavkić (Trnje)

yellow card

67 MIN

Gol 6. Karlo Glavić (Trnje)

goal

74 MIN

Gol 6. Karlo Glavić (Trnje)

goal

80 MIN

Gol 77. Ivan Milković (Trnje)

goal
Trnje

Trnje

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Mario Ivanović

34. Mario Ivanović

Mario Ivanović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Sven Vlajsević

14. Sven Vlajsević

Sven Vlajsević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Fabijan Briški

4. Fabijan Briški

Fabijan Briški

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Karlo Glavić

6. Karlo Glavić

Karlo Glavić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Marko Kušec

27. Marko Kušec

Marko Kušec

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Luka Jajčanin

7. Luka Jajčanin

Luka Jajčanin

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Filip Hrženjak

55. Filip Hrženjak

Filip Hrženjak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Duje Tomašević

8. Duje Tomašević

Duje Tomašević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Roko Tomašević

23. Roko Tomašević

Roko Tomašević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Alen Fetić

10. Alen Fetić

Alen Fetić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Leo Alagić

15. Leo Alagić

Leo Alagić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

Benjamin Fejzić

99. Benjamin Fejzić

Benjamin Fejzić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Kristian Rončević

3. Kristian Rončević

Kristian Rončević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Leon Vrhovski

11. Leon Vrhovski

Leon Vrhovski

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Luka Josić

36. Luka Josić

Luka Josić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Ajdin Čavkić

50. Ajdin Čavkić

Ajdin Čavkić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Bruno Kolovrat

51. Bruno Kolovrat

Bruno Kolovrat

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Ivan Milković

77. Ivan Milković

Ivan Milković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

91. Petar Krunoslav Jelica

Petar Krunoslav Jelica

Petar Krunoslav Jelica

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

16. Dorian Uroić

Dorian Uroić

Dorian Uroić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

45. Filip Martinović

Filip Martinović

Filip Martinović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

8. Kristijan Platnjak

Kristijan Platnjak

Kristijan Platnjak

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

15. Marino Pekas

Marino Pekas

Marino Pekas

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

88. Filip Debak

Filip Debak

Filip Debak

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

69. Matija Orešković

Matija Orešković

Matija Orešković

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

8. Roberto Blaženić

Roberto Blaženić

Roberto Blaženić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

20. Marko Vojinović

Marko Vojinović

Marko Vojinović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

18. Luka Anušić

Luka Anušić

Luka Anušić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

97. Dorijan Jalušić

Dorijan Jalušić

Dorijan Jalušić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Zamjene

16. Vito Pogorelac

Vito Pogorelac

Vito Pogorelac

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

57. Ante Klarić

Ante Klarić

Ante Klarić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR