Copa America 2015 - Matches

1.ZNL - KADETI 18/19 - 15 Ruj 2018

Šparta Elektra

0 : 11

Trnje

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Trnje
Trnje

Gol

55. Filip Hrženjak

55. Filip Hrženjak

11. Leon Vrhovski

11. Leon Vrhovski

11. Marko Zagorac

11. Marko Zagorac

11. Marko Zagorac

50. Ajdin Čavkić

5. Ivan Alerić

3. Kristian Rončević

10. Alen Fetić

Ivan Bošnjak

Trener

Srdjan Milanković

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dominik Hren

Prvi pomoćni sudac: Hrvoje Radić

Drugi pomoćni sudac: Dominik Jurčec

Četvrti sudac:

Delegat: Božidar Jureković

Ostali:
Srećko Lušić
Kiro Naumovski

4 MIN

Gol 11. Marko Zagorac (Trnje)

goal

11 MIN

Gol 11. Marko Zagorac (Trnje)

goal

20 MIN

Gol 3. Kristian Rončević (Trnje)

goal

31 MIN

Gol 11. Leon Vrhovski (Trnje)

goal

33 MIN

Gol 11. Leon Vrhovski (Trnje)

goal

39 MIN

Gol 50. Ajdin Čavkić (Trnje)

goal

50 MIN

Gol 5. Ivan Alerić (Trnje)

goal

54 MIN

Gol 55. Filip Hrženjak (Trnje)

goal

58 MIN

Gol 11. Marko Zagorac (Trnje)

goal

61 MIN

Gol 10. Alen Fetić (Trnje)

goal

74 MIN

Gol 55. Filip Hrženjak (Trnje)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Trnje

Trnje

Fran Sobotinčić

12. Fran Sobotinčić

Fran Sobotinčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Noa Rončević

8. Noa Rončević

Noa Rončević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Bosančić

5. Fran Bosančić

Fran Bosančić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jakov Kukučka

10. Jakov Kukučka

Jakov Kukučka

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dominik Kovač

2. Dominik Kovač

Dominik Kovač

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dominik Gojun

17. Dominik Gojun

Dominik Gojun

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Borna Ivoš

6. Borna Ivoš

Borna Ivoš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ante Lozo

9. Ante Lozo

Ante Lozo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Fumić

3. Luka Fumić

Luka Fumić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jan Puljčan

6. Jan Puljčan

Jan Puljčan

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Josip Purtić

22. Josip Purtić

Josip Purtić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Marko Miklečić

15. Marko Miklečić

Marko Miklečić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Šesto

7. Luka Šesto

Luka Šesto

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Tom Aćimović Pintarić

13. Tom Aćimović Pintarić

Tom Aćimović Pintarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

34. Mario Ivanović

Mario Ivanović

Mario Ivanović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

19. Dinko Fabrio

Dinko Fabrio

Dinko Fabrio

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

11. Marko Zagorac

Marko Zagorac

Marko Zagorac

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

50. Ajdin Čavkić

Ajdin Čavkić

Ajdin Čavkić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

4. Fabijan Briški

Fabijan Briški

Fabijan Briški

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

5. Ivan Alerić

Ivan Alerić

Ivan Alerić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

3. Kristian Rončević

Kristian Rončević

Kristian Rončević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

7. Luka Jajčanin

Luka Jajčanin

Luka Jajčanin

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

10. Alen Fetić

Alen Fetić

Alen Fetić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

36. Luka Josić

Luka Josić

Luka Josić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

23. Luka Mihoci

Luka Mihoci

Luka Mihoci

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

6. Karlo Glavić

Karlo Glavić

Karlo Glavić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

27. Marko Kušec

Marko Kušec

Marko Kušec

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

21. Dorijan Pezdevšek

Dorijan Pezdevšek

Dorijan Pezdevšek

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

55. Filip Hrženjak

Filip Hrženjak

Filip Hrženjak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

11. Leon Vrhovski

Leon Vrhovski

Leon Vrhovski

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

8. Duje Tomašević

Duje Tomašević

Duje Tomašević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

23. Roko Tomašević

Roko Tomašević

Roko Tomašević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR