Copa America 2015 - Matches

- 16 Lip 2019

Studentski Grad

Nikola Rodić`

Marko Ignjatović-Palašić`

0 : 0

Šparta Elektra

Haris Arifi`

Bruno Lonza`

Bruno Lonza`

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

69. Nikola Rodić

21. Marko Ignjatović-Palašić

Gol

11. Haris Arifi

9. Bruno Lonza

9. Bruno Lonza

1

Žuti karton

2

1

Kazneni udarac

0

Trener

Mislav Kranjc

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Mihael Ljeljak

Prvi pomoćni sudac: Lovro Denić

Drugi pomoćni sudac: Valentina Županić

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

29 MIN

Gol 9. Bruno Lonza (Šparta Elektra)

goal

34 MIN

Gol 9. Bruno Lonza (Šparta Elektra)

goal

45 MIN

Žuti karton 4. Lovro Pavletić (Šparta Elektra)

yellow card

58 MIN

Gol 69. Nikola Rodić (Studentski Grad)

goal

69 MIN

Gol 11. Haris Arifi (Šparta Elektra)

goal

80 MIN

Kazneni udarac (Gol) 21. Marko Ignjatović-Palašić (Čulinec)

penalty

90 MIN

Žuti karton 57. Petar Kezerić (Devetka)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 14. Stjepan Garić (Studentski Grad)

yellow card
Studentski Grad

Studentski Grad

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Jesse-Joshua Didulica

63. Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Ivan Kokorić

19. Ivan Kokorić

Ivan Kokorić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Leopold Čibarić

17. Leopold Čibarić

Leopold Čibarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marko Ignjatović-Palašić

21. Marko Ignjatović-PalašićK

Marko Ignjatović-Palašić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Matija Podhraški

6. Matija Podhraški

Matija Podhraški

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Marin Horvat

10. Marin Horvat

Marin Horvat

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Robert Horvat

16. Robert Horvat

Robert Horvat

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Mendim Pervizaj

18. Mendim Pervizaj

Mendim Pervizaj

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Matko Bilić

8. Matko Bilić

Matko Bilić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Stjepan Garić

14. Stjepan Garić

Stjepan Garić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Leone Berend

20. Leone Berend

Leone Berend

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

Zamjene

Nikola Rodić

69. Nikola Rodić

Nikola Rodić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Dominik Milanović Litre

20. Dominik Milanović Litre

Dominik Milanović Litre

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Antonio Palić

23. Antonio Palić

Antonio Palić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

57. Petar KezerićK

Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR

10. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

7. Luka Škarica

Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

2. Petar Požgaj

Petar Požgaj

Petar Požgaj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Luka Ivanković

Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

4. Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Bruno Lonza

Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Haris Arifi

Haris Arifi

Haris Arifi

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Fran Polonijo

Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Noel Radolović

Noel Radolović

Noel Radolović

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR

Zamjene

13. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Fran Tomičić

Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR

5. Matej Petrić

Matej Petrić

Matej Petrić

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

11. Daniel Bokan

Daniel Bokan

Daniel Bokan

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR