Copa America 2015 - Matches

- 02 Lip 2019

Sava

Aleks Oršoš`

0 : 0

Studentski Grad

Antonio Palić`

Mendim Pervizaj`

Sava
Sava

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

3. Aleks Oršoš

Gol

23. Antonio Palić

18. Mendim Pervizaj

Alen Musa

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Matko Mufa

Prvi pomoćni sudac: Matija Ačkar

Drugi pomoćni sudac: Antonio Šandrk

Četvrti sudac:

Delegat: Damir Fučkar

Ostali:

53 MIN

Gol 23. Antonio Palić (Studentski Grad)

goal

62 MIN

Gol 18. Mendim Pervizaj (Studentski Grad)

goal

75 MIN

Gol 3. Aleks Oršoš (Sava)

goal
Sava

Sava

Studentski Grad

Studentski Grad

Filip Grahovac

12. Filip Grahovac

Filip Grahovac

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Aleks Oršoš

3. Aleks Oršoš

Aleks Oršoš

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Marin Orel

5. Marin Orel

Marin Orel

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Ivan Boljanović

12. Ivan Boljanović

Ivan Boljanović

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Franko Barušić

7. Franko BarušićK

Franko Barušić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Luka Baburić

4. Luka Baburić

Luka Baburić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Lovro Varga

66. Lovro Varga

Lovro Varga

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Andro Jukić Nuhanović

9. Andro Jukić Nuhanović

Andro Jukić Nuhanović

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Luka Osojnik

8. Luka Osojnik

Luka Osojnik

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Filip Mikulić

10. Filip Mikulić

Filip Mikulić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Herak

11. Ivan Herak

Ivan Herak

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR

63. Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

69. Nikola Rodić

Nikola Rodić

Nikola Rodić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

20. Dominik Milanović Litre

Dominik Milanović Litre

Dominik Milanović Litre

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

21. Marko Ignjatović-PalašićK

Marko Ignjatović-Palašić

Marko Ignjatović-Palašić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR

6. Matija Podhraški

Matija Podhraški

Matija Podhraški

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR

16. Robert Horvat

Robert Horvat

Robert Horvat

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

23. Antonio Palić

Antonio Palić

Antonio Palić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

10. Marin Horvat

Marin Horvat

Marin Horvat

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

20. Leone Berend

Leone Berend

Leone Berend

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

19. Ivan Kokorić

Ivan Kokorić

Ivan Kokorić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR

7. Dario Zirdum

Dario Zirdum

Dario Zirdum

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

Zamjene

18. Mendim Pervizaj

Mendim Pervizaj

Mendim Pervizaj

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

8. Matko Bilić

Matko Bilić

Matko Bilić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR