Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI 18/19 - 02 Lip 2019

Šparta Elektra

2 : 3

Prigorje Markuševec

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

Gol

1

Žuti karton

2

Mislav Kranjc

Trener

Dominik Hukman

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Darijo Brkić

Prvi pomoćni sudac: Luka Banovec

Drugi pomoćni sudac: Lovro Roguljić

Četvrti sudac:

Delegat: Nada Žarković

Ostali:
Matija Vertuš lic. br. 11
Kiro Naumovski lic.br.21

43 MIN

Žuti karton 7. Filip Vincek (Prigorje Markuševec)

yellow card

48 MIN

Kazneni udarac (Gol) 15. Patrick Baron (Prigorje Markuševec)

penalty

52 MIN

Gol 3. Noel Radolović (Šparta Elektra)

goal

56 MIN

Žuti karton 7. Luka Škarica (Šparta Elektra)

yellow card

57 MIN

Gol 16. Sven Premužić (Šparta Elektra)

goal

62 MIN

Gol 7. Filip Vincek (Prigorje Markuševec)

goal

84 MIN

Žuti karton 8. Martin Ferenčak (Prigorje Markuševec)

yellow card

87 MIN

Gol 8. Martin Ferenčak (Prigorje Markuševec)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Petar Kezerić

12. Petar KezerićK

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Pajtler

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Noel Radolović

3. Noel Radolović

Noel Radolović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Petrić

18. Matej Petrić

Matej Petrić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Škarica

7. Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Ivanković

9. Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Lovro Pavletić

3. Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Mazalin

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vili Leskovčak

4. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Anthony Riley

15. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Haris Arifi

. Haris Arifi

Haris Arifi

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

Jan-Karlo Petanjek

14. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Tomičić

10. Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Polonijo

13. Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Sven Premužić

16. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

12. Karlo Novosel

Karlo Novosel

Karlo Novosel

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

. Kristijan Patačić

Kristijan Patačić

Kristijan Patačić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Filip Vincek

Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

17. Josip Rucić

Josip Rucić

Josip Rucić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

15. Patrick BaronK

Patrick Baron

Patrick Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

14. Andrija Palić

Andrija Palić

Andrija Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

17. Filip Kirinić

Filip Kirinić

Filip Kirinić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

5. Petar Miklec

Petar Miklec

Petar Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR