Copa America 2015 - Matches

- 02 Lip 2019

Concordia

Leonardo Kestić`

0 : 0

Dubrava Tim Kabel

Mihael Juranović`

Mihael Juranović`

Franjo Čuk-Kostrec`

Luka Črljenec`

Concordia
Concordia

VS

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

5. Leonardo Kestić

Gol

11. Mihael Juranović

11. Mihael Juranović

50. Franjo Čuk-Kostrec

22. Luka Črljenec

1

Kazneni udarac

0

Ninoslav Brezić

Trener

Josip Palić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ante Novak

Prvi pomoćni sudac: Domagoj Ćurdo

Drugi pomoćni sudac: Ivan Hudiček

Četvrti sudac:

Delegat: Ladislav Plantić

Ostali:
KAŠMAN STANKO (25)

29 MIN

Gol 22. Luka Črljenec (Maksimir)

goal

44 MIN

Kazneni udarac (Gol) 5. Leonardo Kestić (Concordia)

penalty

64 MIN

Gol 11. Mihael Juranović (Dubrava Tim Kabel)

goal

66 MIN

Gol 11. Mihael Juranović (Dubrava Tim Kabel)

goal

69 MIN

Gol 50. Franjo Čuk-Kostrec (Maksimir)

goal
Concordia

Concordia

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Matija Sunek

3. Matija Sunek

Matija Sunek

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Nikola Platnjak

6. Nikola Platnjak

Nikola Platnjak

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Filip Kašman

16. Filip Kašman

Filip Kašman

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Luka Dobrić

18. Luka Dobrić

Luka Dobrić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Antonijo Prežec

3. Antonijo Prežec

Antonijo Prežec

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Franjo Filić

8. Franjo Filić

Franjo Filić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Marko Marković

13. Marko Marković

Marko Marković

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Patrik Ištvanić

7. Patrik Ištvanić

Patrik Ištvanić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Ante Stipanović

11. Ante Stipanović

Ante Stipanović

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Nikola Bobić

2. Nikola Bobić

Nikola Bobić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Leonardo Kestić

5. Leonardo KestićK

Leonardo Kestić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

12. Dominik Novosel

Dominik Novosel

Dominik Novosel

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR

53. David Dijanić

David Dijanić

David Dijanić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

11. Mihael JuranovićK

Mihael Juranović

Mihael Juranović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

23. Patrik Šalić

Patrik Šalić

Patrik Šalić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

22. Luka Črljenec

Luka Črljenec

Luka Črljenec

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

37. Lovro Pešut

Lovro Pešut

Lovro Pešut

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

50. Franjo Čuk-Kostrec

Franjo Čuk-Kostrec

Franjo Čuk-Kostrec

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

19. Nikola Beljan

Nikola Beljan

Nikola Beljan

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

34. Marko Šarić

Marko Šarić

Marko Šarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

35. Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

3. Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

Zamjene

29. Luka Berišić

Luka Berišić

Luka Berišić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

19. Edo H Arapović

Edo H Arapović

Edo H Arapović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

43. Jakov Ravlić

Jakov Ravlić

Jakov Ravlić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR