Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI 18/19 - 29 Svi 2019

Concordia

0 : 5

Šparta Elektra

Concordia
Concordia

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

Gol

Ninoslav Brezić

Trener

Mislav Kranjc

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dominik Hren

Prvi pomoćni sudac: Luka Abaz

Drugi pomoćni sudac: Lovro Roguljić

Četvrti sudac:

Delegat: Dario Klepo

Ostali:
Kiro Naumovski lic.br. 21
Stanko Kašman lic.br. 25

18 MIN

Gol 9. Luka Ivanković (Šparta Elektra)

goal

19 MIN

Gol 8. Filip Mazalin (Šparta Elektra)

goal

30 MIN

Gol 9. Luka Ivanković (Šparta Elektra)

goal

47 MIN

Gol 9. Luka Ivanković (Šparta Elektra)

goal

62 MIN

Gol 6. Bruno Lonza (Šparta Elektra)

goal
Concordia

Concordia

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Antonijo Prežec

1. Antonijo Prežec

Antonijo Prežec

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Luka Vasilj

3. Luka Vasilj

Luka Vasilj

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Leonardo Kestić

22. Leonardo KestićK

Leonardo Kestić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Ante Stipanović

15. Ante Stipanović

Ante Stipanović

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Petar Čugura

13. Petar Čugura

Petar Čugura

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Filip Kašman

16. Filip Kašman

Filip Kašman

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Luka Dobrić

18. Luka Dobrić

Luka Dobrić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Josip Filić

7. Josip Filić

Josip Filić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Antonio Perić

17. Antonio Perić

Antonio Perić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

12. Petar KezerićK

Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Noel Radolović

Noel Radolović

Noel Radolović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

18. Matej Petrić

Matej Petrić

Matej Petrić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Bruno Lonza

Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Luka Škarica

Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Luka Ivanković

Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Haris Arifi

Haris Arifi

Haris Arifi

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

16. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Fran Tomičić

Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Fran Polonijo

Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Petar Požgaj

Petar Požgaj

Petar Požgaj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR