Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI 18/19 - 18 Svi 2019

Šparta Elektra

1 : 2

Dubrava Tim Kabel

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

Gol

1

Žuti karton

3

Mislav Kranjc

Trener

Josip Palić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Armando Gojak

Prvi pomoćni sudac: Drago Tolić

Drugi pomoćni sudac: Josip Biličić

Četvrti sudac:

Delegat: Lidija Kunštek

Ostali:
Kiro Naumovski lic.br.21

24 MIN

Žuti karton 35. Ivan Ljubas (Dubrava Tim Kabel)

yellow card

30 MIN

Gol 22. Luka Črljenec (Dubrava Tim Kabel)

goal

31 MIN

Gol 10. Antonio Gečević (Dubrava Tim Kabel)

goal

33 MIN

Gol . Haris Arifi (Rudeš)

goal

73 MIN

Žuti karton . Nikola Brkić (Dubrava Tim Kabel)

yellow card

85 MIN

Žuti karton 16. Fran Karačić (Dubrava Tim Kabel)

yellow card

88 MIN

Žuti karton 13. Fran Polonijo (Šparta Elektra)

yellow card
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Petar Kezerić

12. Petar KezerićK

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Petar Požgaj

6. Petar Požgaj

Petar Požgaj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Noel Radolović

3. Noel Radolović

Noel Radolović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vili Leskovčak

4. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Pajtler

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Vasović

2. Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Škarica

7. Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Mazalin

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Bruno Lonza

6. Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Anthony Riley

15. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Haris Arifi

. Haris Arifi

Haris Arifi

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

Lovro Pavletić

3. Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Polonijo

13. Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Sven Premužić

16. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jan-Karlo Petanjek

14. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Petrić

18. Matej Petrić

Matej Petrić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Nikola Brkić

Nikola Brkić

Nikola Brkić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

23. Patrik Šalić

Patrik Šalić

Patrik Šalić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

7. Mihael Juranović

Mihael Juranović

Mihael Juranović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

16. Fran KaračićK

Fran Karačić

Fran Karačić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

53. David Dijanić

David Dijanić

David Dijanić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

26. Jan Kranjčec

Jan Kranjčec

Jan Kranjčec

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

10. Antonio Gečević

Antonio Gečević

Antonio Gečević

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

34. Marko Šarić

Marko Šarić

Marko Šarić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

37. Lovro Pešut

Lovro Pešut

Lovro Pešut

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

35. Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

22. Luka Črljenec

Luka Črljenec

Luka Črljenec

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Zamjene

18. Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

43. Jakov Ravlić

Jakov Ravlić

Jakov Ravlić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

29. Luka Berišić

Luka Berišić

Luka Berišić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR