Copa America 2015 - Matches

- 04 Svi 2019

Polet

Lukas Gluhalić`

Lukas Gluhalić`

Lukas Gluhalić`

0 : 0

Prigorje Markuševec

Kristijan Patačić`

Luka Škvorc`

Andrej Peremin`

Andrej Peremin`

Tomislav Cokol`

Filip Vincek`

Polet
Polet

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

10. Lukas Gluhalić

10. Lukas Gluhalić

10. Lukas Gluhalić

Gol

19. Kristijan Patačić

2. Luka Škvorc

10. Andrej Peremin

10. Andrej Peremin

13. Tomislav Cokol

7. Filip Vincek

Trener

Dominik Hukman

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Armando Gojak

Prvi pomoćni sudac: Stipo Žutić

Drugi pomoćni sudac: Stjepan Štefanac

Četvrti sudac:

Delegat: Stipo Marijan

Ostali:
BARON MARKO
BARTULOVIĆ MARKO LIC.202

22 MIN

Gol 44. Josip Rucić (Prigorje Markuševec)

goal

24 MIN

Žuti karton 10. Andrej Peremin (Prigorje Markuševec)

yellow card

41 MIN

Gol 10. Andrej Peremin (Prigorje Markuševec)

goal

43 MIN

Gol 7. Filip Vincek (Prigorje Markuševec)

goal

45 MIN

Gol 10. Lukas Gluhalić (Polet)

goal

48 MIN

Gol 19. Kristijan Patačić (Prigorje Markuševec)

goal

55 MIN

Gol 10. Lukas Gluhalić (Polet)

goal

64 MIN

Gol 2. Luka Škvorc (Polet)

goal

67 MIN

Gol 10. Lukas Gluhalić (Polet)

goal

80 MIN

Žuti karton 17. Filip Kirinić (Prigorje Markuševec)

yellow card

87 MIN

Gol 13. Tomislav Cokol (Prigorje Markuševec)

goal
Polet

Polet

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Domagoj Stojčević

11. Domagoj Stojčević

Domagoj Stojčević

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Josip Ćosić

7. Josip Ćosić

Josip Ćosić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Dejan Popović

6. Dejan Popović

Dejan Popović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan Vagan

2. Ivan VaganK

Ivan Vagan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Anid Botić

9. Anid Botić

Anid Botić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Luka Škvorc

2. Luka Škvorc

Luka Škvorc

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Rukavina

4. Marko Rukavina

Marko Rukavina

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Antonio Prša

8. Antonio Prša

Antonio Prša

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR
Domagoj Jakopčić

5. Domagoj Jakopčić

Domagoj Jakopčić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Lukas Gluhalić

10. Lukas Gluhalić

Lukas Gluhalić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

12. Karlo Novosel

Karlo Novosel

Karlo Novosel

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Filip Vincek

Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Patrick BaronK

Patrick Baron

Patrick Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

5. Petar Miklec

Petar Miklec

Petar Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

17. Filip Kirinić

Filip Kirinić

Filip Kirinić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

10. Andrej Peremin

Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

96. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

19. Kristijan Patačić

Kristijan Patačić

Kristijan Patačić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

13. Tomislav Cokol

Tomislav Cokol

Tomislav Cokol

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

44. Josip Rucić

Josip Rucić

Josip Rucić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

14. Andrija Palić

Andrija Palić

Andrija Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Jakov Hrastinski

Jakov Hrastinski

Jakov Hrastinski

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR