Copa America 2015 - Matches

- 04 Svi 2019

Brezovica

Filip Glavić`

Domagoj Kulašević`

Matija Ivančić`

Antonio Fabijanec`

0 : 0

Šparta Elektra

Fran Tomičić`

Brezovica
Brezovica

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

15. Filip Glavić

16. Domagoj Kulašević

9. Matija Ivančić

18. Antonio Fabijanec

Gol

14. Fran Tomičić

Krešimir Hrg

Trener

Mislav Kranjc

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dominik Hren

Prvi pomoćni sudac: Borna Kordej

Drugi pomoćni sudac: Kristijan Marić

Četvrti sudac:

Delegat: Željko Sokolić

Ostali:
Nikola Pustak lic.br.18

13 MIN

Gol 15. Filip Glavić (Nur)

goal

36 MIN

Gol 18. Antonio Fabijanec (Brezovica)

goal

59 MIN

Gol 16. Domagoj Kulašević (Brezovica)

goal

70 MIN

Gol 9. Matija Ivančić (Blato)

goal

76 MIN

Žuti karton 16. Sven Premužić (Šparta Elektra)

yellow card

85 MIN

Gol 14. Fran Tomičić (Šparta Elektra)

goal
Brezovica

Brezovica

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Jan Savić

90. Jan SavićK

Jan Savić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Filip Glavić

15. Filip Glavić

Filip Glavić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Domagoj Kulašević

16. Domagoj Kulašević

Domagoj Kulašević

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Matija Ivančić

9. Matija Ivančić

Matija Ivančić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Ivan  Smolčić

4. Ivan Smolčić

Ivan Smolčić

  • Ime kluba: Čehi
  • Država : HR
Luka Altić

2. Luka Altić

Luka Altić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Borna Rebić

10. Borna Rebić

Borna Rebić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Arnel Sinanagić

10. Arnel Sinanagić

Arnel Sinanagić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Sebastian Vukelić

22. Sebastian Vukelić

Sebastian Vukelić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Marko Balaško

7. Marko Balaško

Marko Balaško

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Antonio Fabijanec

18. Antonio Fabijanec

Antonio Fabijanec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Jerković

5. Ivan Jerković

Ivan Jerković

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Renato Pendić

4. Renato Pendić

Renato Pendić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Marko Pranjić

21. Marko Pranjić

Marko Pranjić

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR
Josip Balaško

17. Josip Balaško

Josip Balaško

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Tonino Kranjčec

6. Tonino Kranjčec

Tonino Kranjčec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

57. Petar KezerićK

Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Haris Arifi

Haris Arifi

Haris Arifi

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

7. Luka Škarica

Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

6. Luka Ivanković

Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

9. Bruno Lonza

Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Petar Požgaj

Petar Požgaj

Petar Požgaj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Noel Radolović

Noel Radolović

Noel Radolović

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR

9. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

Zamjene

14. Fran Tomičić

Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Matej Petrić

Matej Petrić

Matej Petrić

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

11. Daniel Bokan

Daniel Bokan

Daniel Bokan

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

16. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Fran Polonijo

Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR