Copa America 2015 - Matches

- 05 Svi 2019

Sava

0 : 0

Dubrava Tim Kabel

Sava
Sava

VS

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

Gol

Alen Musa

Trener

Josip Palić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Luburić

Prvi pomoćni sudac: Matija Ačkar

Drugi pomoćni sudac: Dominik Jurčec

Četvrti sudac:

Delegat: Stipo Perić

Ostali:
Ivan Grgić br. 36

Sava

Sava

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Filip Grahovac

12. Filip Grahovac

Filip Grahovac

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Borna Božiković

3. Borna Božiković

Borna Božiković

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Natko Kubelka

13. Natko Kubelka

Natko Kubelka

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Luka Baburić

4. Luka Baburić

Luka Baburić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Lovro Varga

66. Lovro Varga

Lovro Varga

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Luka Naletilić

16. Luka Naletilić

Luka Naletilić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Franko Barušić

7. Franko BarušićK

Franko Barušić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Ivan Boljanović

12. Ivan Boljanović

Ivan Boljanović

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Andro Jukić Nuhanović

9. Andro Jukić Nuhanović

Andro Jukić Nuhanović

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Aleks Oršoš

3. Aleks Oršoš

Aleks Oršoš

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Filip Mikulić

10. Filip Mikulić

Filip Mikulić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

12. Dominik Novosel

Dominik Novosel

Dominik Novosel

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR

29. Luka Berišić

Luka Berišić

Luka Berišić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

31. Karlo Vuković

Karlo Vuković

Karlo Vuković

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

22. Luka Črljenec

Luka Črljenec

Luka Črljenec

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

16. Fran KaračićK

Fran Karačić

Fran Karačić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

23. Patrik Šalić

Patrik Šalić

Patrik Šalić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

19. Edo H Arapović

Edo H Arapović

Edo H Arapović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

37. Lovro Pešut

Lovro Pešut

Lovro Pešut

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

35. Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

53. David Dijanić

David Dijanić

David Dijanić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

26. Jan Kranjčec

Jan Kranjčec

Jan Kranjčec

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

Zamjene

34. Marko Šarić

Marko Šarić

Marko Šarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR