Copa America 2015 - Matches

- 09 Svi 2019

Šparta Elektra

Juraj Bilušković`

0 : 0

Odra

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Odra
Odra

7. Juraj Bilušković

Gol

1

Kazneni udarac

0

Mislav Kranjc

Trener

Vedran Mandić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Hrvoje Radić

Prvi pomoćni sudac: Drago Tolić

Drugi pomoćni sudac: Marin Stanković

Četvrti sudac:

Delegat: Nada Žarković

Ostali:
Kiro Naumovski lic.br.21

83 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Juraj Bilušković (Bubamara)

penalty

83 MIN

Žuti karton 5. Ivan Čorak (Odra)

yellow card
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Odra

Odra

Petar Kezerić

57. Petar KezerićK

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR
Luka Škarica

7. Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Juraj Bilušković

7. Juraj Bilušković

Juraj Bilušković

  • Ime kluba: Bubamara
  • Država : HR
Bruno Lonza

9. Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vili Leskovčak

9. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR
Fran Polonijo

15. Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Haris Arifi

11. Haris Arifi

Haris Arifi

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Ivanković

6. Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Filip Mazalin

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Tomičić

14. Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Pajtler

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

Zamjene

Petar Požgaj

2. Petar Požgaj

Petar Požgaj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Petrić

5. Matej Petrić

Matej Petrić

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Filip Anthony Riley

10. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Sven Premužić

16. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jan-Karlo Petanjek

13. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

1. Ivan Jelušić

Ivan Jelušić

Ivan Jelušić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

3. Tomislav Vlahović

Tomislav Vlahović

Tomislav Vlahović

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

13. Josip Veselić

Josip Veselić

Josip Veselić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

8. Luka PucketićK

Luka Pucketić

Luka Pucketić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

19. Matej Strikić

Matej Strikić

Matej Strikić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

4. Juraj Kanić

Juraj Kanić

Juraj Kanić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

20. Marko Bačurin

Marko Bačurin

Marko Bačurin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

9. Tomislav Lovrenčić

Tomislav Lovrenčić

Tomislav Lovrenčić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

4. Karlo Kocman

Karlo Kocman

Karlo Kocman

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

6. Matija Prigorac

Matija Prigorac

Matija Prigorac

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

6. Filip Krajina

Filip Krajina

Filip Krajina

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

Zamjene

5. Ivan Čorak

Ivan Čorak

Ivan Čorak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

16. Tin Štefanac

Tin Štefanac

Tin Štefanac

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR