Copa America 2015 - Matches

- 27 Svi 2019

Polet

Lukas Gluhalić`

Lukas Gluhalić`

Lukas Gluhalić`

3 : 7

Šparta Elektra

Haris Arifi`

Filip Anthony Riley`

Haris Arifi`

Filip Anthony Riley`

Filip Mazalin`

Filip Mazalin`

Bruno Lonza`

Polet
Polet

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

10. Lukas Gluhalić

10. Lukas Gluhalić

10. Lukas Gluhalić

Gol

11. Haris Arifi

10. Filip Anthony Riley

11. Haris Arifi

10. Filip Anthony Riley

8. Filip Mazalin

8. Filip Mazalin

9. Bruno Lonza

1

Kazneni udarac

1

Trener

Mislav Kranjc

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dominik Hren

Prvi pomoćni sudac: Luka Abaz

Drugi pomoćni sudac: Antonio Šandrk

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Kiro Naumovski lic. br.21
Marko Bartulović lic. br.202

7 MIN

Gol 10. Lukas Gluhalić (Polet)

goal

15 MIN

Gol 11. Haris Arifi (Šparta Elektra)

goal

32 MIN

Gol 8. Filip Mazalin (Šparta Elektra)

goal

44 MIN

Gol 9. Bruno Lonza (Šparta Elektra)

goal

48 MIN

Gol 10. Lukas Gluhalić (Polet)

goal

52 MIN

Kazneni udarac (Gol) 10. Lukas Gluhalić (Polet)

penalty

55 MIN

Kazneni udarac (Gol) 11. Haris Arifi (Šparta Elektra)

penalty

60 MIN

Gol 10. Filip Anthony Riley (Uspinjača Gimka)

goal

62 MIN

Gol 10. Filip Anthony Riley (Uspinjača Gimka)

goal

85 MIN

Gol 8. Filip Mazalin (Šparta Elektra)

goal
Polet

Polet

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Domagoj Stojčević

11. Domagoj Stojčević

Domagoj Stojčević

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan Vagan

2. Ivan Vagan

Ivan Vagan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Luka Škvorc

2. Luka Škvorc

Luka Škvorc

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Rukavina

4. Marko Rukavina

Marko Rukavina

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Domagoj Jakopčić

5. Domagoj JakopčićK

Domagoj Jakopčić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Dejan Popović

6. Dejan Popović

Dejan Popović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Josip Ćosić

7. Josip Ćosić

Josip Ćosić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Antonio Prša

8. Antonio Prša

Antonio Prša

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR
Lukas Gluhalić

10. Lukas Gluhalić

Lukas Gluhalić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

57. Petar KezerićK

Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

3. Noel Radolović

Noel Radolović

Noel Radolović

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR

4. Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR

9. Bruno Lonza

Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Luka Škarica

Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

11. Haris Arifi

Haris Arifi

Haris Arifi

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Petar Požgaj

Petar Požgaj

Petar Požgaj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

6. Luka Ivanković

Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

5. Matej Petrić

Matej Petrić

Matej Petrić

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

15. Fran Polonijo

Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Fran Tomičić

Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR