Copa America 2015 - Matches

- 21 Svi 2019

Brezovica

Antonio Fabijanec`

Filip Glavić`

Borna Rebić`

Filip Glavić`

4 : 1

Dubrava Tim Kabel

David Dijanić`

Brezovica
Brezovica

VS

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

18. Antonio Fabijanec

15. Filip Glavić

10. Borna Rebić

15. Filip Glavić

Gol

53. David Dijanić

3

Žuti karton

1

1

Kazneni udarac

1

Krešimir Hrg

Trener

Josip Palić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Luburić

Prvi pomoćni sudac: Antonio Šandrk

Drugi pomoćni sudac: Lovro Roguljić

Četvrti sudac:

Delegat: Stipo Marijan

Ostali:
Nikola Pustak lic.br.18

4 MIN

Kazneni udarac (Gol) 18. Antonio Fabijanec (Brezovica)

penalty

10 MIN

Gol 15. Filip Glavić (Nur)

goal

25 MIN

Žuti karton 11. Mihael Juranović (Dubrava Tim Kabel)

yellow card

28 MIN

Žuti karton 16. Domagoj Kulašević (Brezovica)

yellow card

29 MIN

Kazneni udarac (Gol) 53. David Dijanić (HAŠK)

penalty

62 MIN

Žuti karton 2. Luka Altić (Brezovica)

yellow card

66 MIN

Gol 10. Borna Rebić (Brezovica)

goal

68 MIN

Gol 15. Filip Glavić (Nur)

goal

87 MIN

Žuti karton 6. Tonino Kranjčec (Brezovica)

yellow card
Brezovica

Brezovica

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Jan Savić

90. Jan Savić

Jan Savić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Matej Šegota

8. Matej Šegota

Matej Šegota

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Domagoj Kulašević

16. Domagoj Kulašević

Domagoj Kulašević

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Antonio Fabijanec

18. Antonio FabijanecK

Antonio Fabijanec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Matija Ivančić

9. Matija Ivančić

Matija Ivančić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Ivan  Smolčić

4. Ivan Smolčić

Ivan Smolčić

  • Ime kluba: Čehi
  • Država : HR
Luka Altić

2. Luka Altić

Luka Altić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Borna Rebić

10. Borna Rebić

Borna Rebić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Sebastian Vukelić

22. Sebastian Vukelić

Sebastian Vukelić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Filip Glavić

15. Filip Glavić

Filip Glavić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marko Pranjić

21. Marko Pranjić

Marko Pranjić

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR

Zamjene

Matija Sivec

1. Matija Sivec

Matija Sivec

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Renato Pendić

4. Renato Pendić

Renato Pendić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Tonino Kranjčec

6. Tonino Kranjčec

Tonino Kranjčec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Josip Balaško

17. Josip Balaško

Josip Balaško

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Ivan Jerković

5. Ivan Jerković

Ivan Jerković

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

12. Dominik Novosel

Dominik Novosel

Dominik Novosel

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR

. Nikola Brkić

Nikola Brkić

Nikola Brkić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

71. Admir Tahirović

Admir Tahirović

Admir Tahirović

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

22. Luka Črljenec

Luka Črljenec

Luka Črljenec

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

34. Marko Šarić

Marko Šarić

Marko Šarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

23. Patrik Šalić

Patrik Šalić

Patrik Šalić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

11. Mihael JuranovićK

Mihael Juranović

Mihael Juranović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

31. Karlo Vuković

Karlo Vuković

Karlo Vuković

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

35. Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

12. Mislav Matus

Mislav Matus

Mislav Matus

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

53. David Dijanić

David Dijanić

David Dijanić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

Zamjene

3. Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

19. Nikola Beljan

Nikola Beljan

Nikola Beljan

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR