Copa America 2015 - Matches

- 31 Ožu 2019

Ivanja Reka

0 : 2

Šparta Elektra

Ivanja Reka
Ivanja Reka

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

Gol

10. Filip Anthony Riley

9. Bruno Lonza

Zoran Klipa

Trener

Mislav Kranjc

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Krešimir Geljić

Prvi pomoćni sudac: Vlado Ćurdo

Drugi pomoćni sudac: Lovro Denić

Četvrti sudac:

Delegat: Ladislav Plantić

Ostali:
Mijo Senjić lic.br.23

21 MIN

Žuti karton 4. Lovro Pavletić (Šparta Elektra)

yellow card

71 MIN

Žuti karton 8. Filip Mazalin (Šparta Elektra)

yellow card

82 MIN

Žuti karton 14. Fran Tomičić (Šparta Elektra)

yellow card

84 MIN

Gol 10. Filip Anthony Riley (Uspinjača Gimka)

goal

89 MIN

Gol 9. Bruno Lonza (Šparta Elektra)

goal
Ivanja Reka

Ivanja Reka

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Petar Barišić

1. Petar Barišić

Petar Barišić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Josip Trutina

8. Josip TrutinaK

Josip Trutina

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Teo Bikanec

16. Teo Bikanec

Teo Bikanec

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Marko Raič

4. Marko Raič

Marko Raič

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Ivan Brandić

6. Ivan Brandić

Ivan Brandić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Ivan Jurković

29. Ivan Jurković

Ivan Jurković

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Tomislav Hader

3. Tomislav Hader

Tomislav Hader

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Marko Nikić

2. Marko Nikić

Marko Nikić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Antonio Glavaš

19. Antonio Glavaš

Antonio Glavaš

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Marino Prgomet

10. Marino Prgomet

Marino Prgomet

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Josip Hader

14. Josip Hader

Josip Hader

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

57. Petar KezerićK

Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR

4. Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

9. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR

15. Fran Polonijo

Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Bruno Lonza

Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Luka Škarica

Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Luka Ivanković

Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

10. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

14. Fran Tomičić

Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

11. Haris Arifi

Haris Arifi

Haris Arifi

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Daniel Bokan

Daniel Bokan

Daniel Bokan

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

16. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR