Copa America 2015 - Matches

- 24 Ožu 2019

Dubrava Tim Kabel

Ivan Puček`

1 : 2

Studentski Grad

Marko Ignjatović-Palašić`

Marin Horvat`

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

25. Ivan Puček

Gol

11. Marko Ignjatović-Palašić

22. Marin Horvat

2

Žuti karton

1

Josip Palić

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Krešimir Geljić

Prvi pomoćni sudac: Ante Čulina

Drugi pomoćni sudac: Matija Jokić

Četvrti sudac:

Delegat: Damir Canjek

Ostali:

26 MIN

Gol 22. Marin Horvat (Studentski Grad)

goal

28 MIN

Gol 25. Ivan Puček (Dubrava Tim Kabel)

goal

55 MIN

Žuti karton 37. Lovro Pešut (Maksimir)

yellow card

56 MIN

Gol 11. Marko Ignjatović-Palašić (Čulinec)

goal

57 MIN

Žuti karton 8. Jozo Petrović (Concordia)

yellow card

62 MIN

Žuti karton 12. Antonio Palić (Studentski Grad)

yellow card
Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Studentski Grad

Studentski Grad

Fran Roko Eremija

1. Fran Roko Eremija

Fran Roko Eremija

Goal Kepper
  • Ime kluba: Sesvete
  • Pozicija : Goal Kepper
  • Država : HR
Fran Karačić

16. Fran Karačić

Fran Karačić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Mirko Papec

8. Mirko Papec

Mirko Papec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Ivan Puček

25. Ivan Puček

Ivan Puček

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Bruno Vuković

3. Bruno Vuković

Bruno Vuković

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Mislav Matus

12. Mislav Matus

Mislav Matus

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Jan Kranjčec

26. Jan Kranjčec

Jan Kranjčec

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Lovro Pešut

37. Lovro Pešut

Lovro Pešut

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Admir Tahirović

16. Admir Tahirović

Admir Tahirović

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Jozo Petrović

8. Jozo Petrović

Jozo Petrović

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
Tin Zekić

18. Tin ZekićK

Tin Zekić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Ljubas

35. Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Leopold Glasnović

18. Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

63. Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

11. Marko Ignjatović-PalašićK

Marko Ignjatović-Palašić

Marko Ignjatović-Palašić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR

18. Dominik Milanović Litre

Dominik Milanović Litre

Dominik Milanović Litre

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

5. Ivan Kokorić

Ivan Kokorić

Ivan Kokorić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR

16. Leone Berend

Leone Berend

Leone Berend

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

2. Mendim Pervizaj

Mendim Pervizaj

Mendim Pervizaj

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

22. Marin Horvat

Marin Horvat

Marin Horvat

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

18. Robert Horvat

Robert Horvat

Robert Horvat

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

7. Darren Kelly

Darren Kelly

Darren Kelly

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

18. Matko Bilić

Matko Bilić

Matko Bilić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

12. Antonio Palić

Antonio Palić

Antonio Palić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

3. Matija Podhraški

Matija Podhraški

Matija Podhraški

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR

17. Luka Stručić

Luka Stručić

Luka Stručić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

18. Antonio Lebinac

Antonio Lebinac

Antonio Lebinac

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR