Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI 18/19 - 09 Ožu 2019

Šparta Elektra

5 : 0

Kašina

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Kašina
Kašina

Gol

1

Kazneni udarac

0

Mislav Kranjc

Trener

Branimir Šepić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Armando Gojak

Prvi pomoćni sudac: Marino Crnolatac

Drugi pomoćni sudac: Dominik Jurčec

Četvrti sudac:

Delegat: Tomislav Ištuk

Ostali:
Ivan Bertović
Kiro Naumovski

2 MIN

Gol 8. Filip Mazalin (Šparta Elektra)

goal

51 MIN

Gol 3. Noel Radolović (Šparta Elektra)

goal

54 MIN

Gol 11. Juraj Bilušković (Šparta Elektra)

goal

64 MIN

Gol 10. Fran Tomičić (Šparta Elektra)

goal

85 MIN

Kazneni udarac (Gol) 11. Daniel Bokan (Šparta Elektra)

penalty
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Kašina

Kašina

Petar Kezerić

12. Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Pajtler

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Noel Radolović

3. Noel Radolović

Noel Radolović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vili Leskovčak

4. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Albert Šlat

5. Albert Šlat

Albert Šlat

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Juraj Bilušković

11. Juraj Bilušković

Juraj Bilušković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Škarica

7. Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Mazalin

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Ivanković

9. Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Tomičić

10. Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Daniel Bokan

11. Daniel Bokan

Daniel Bokan

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Fran Polonijo

13. Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jan-Karlo Petanjek

14. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Anthony Riley

15. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Sven Premužić

16. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Tin Zlopaša

18. Tin Zlopaša

Tin Zlopaša

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Borna Vranjić

17. Borna Vranjić

Borna Vranjić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

1. Marko Ciković

Marko Ciković

Marko Ciković

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

13. Brendon Oršuš

Brendon Oršuš

Brendon Oršuš

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

. Valentino Borščak

Valentino Borščak

Valentino Borščak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

13. Luka Pukšec

Luka Pukšec

Luka Pukšec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

8. Dorian Lambevski

Dorian Lambevski

Dorian Lambevski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

11. Damjan Lambevski

Damjan Lambevski

Damjan Lambevski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

6. Tome Trnjanac

Tome Trnjanac

Tome Trnjanac

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

8. Mateo Karlović

Mateo Karlović

Mateo Karlović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

14. Ante Trnjanac

Ante Trnjanac

Ante Trnjanac

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

10. Leon Borščak

Leon Borščak

Leon Borščak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

14. Dario Trupeljak

Dario Trupeljak

Dario Trupeljak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR