Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI 18/19 - 09 Ožu 2019

Dubrava Tim Kabel

0 : 1

Prigorje Markuševec

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

Gol

Mario Štimac

Trener

Dominik Hukman

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marko Rukavina

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Huha

Ostali:
MARKO BARON lic.br.10

60 MIN

Kazneni udarac (Gol) 15. Patrick Baron (Prigorje Markuševec)

penalty
Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Fran Roko Eremija

1. Fran Roko Eremija

Fran Roko Eremija

Goal Kepper
  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Pozicija : Goal Kepper
  • Država : HR
Leopold Glasnović

18. Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Ivan Ljubas

35. Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Jan Kranjčec

26. Jan Kranjčec

Jan Kranjčec

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Patrik Šalić

23. Patrik Šalić

Patrik Šalić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Ivan Puček

25. Ivan Puček

Ivan Puček

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Admir Tahirović

71. Admir Tahirović

Admir Tahirović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
David Dijanić

53. David Dijanić

David Dijanić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Lovro Pešut

37. Lovro Pešut

Lovro Pešut

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Jakov Ravlić

43. Jakov Ravlić

Jakov Ravlić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Fran Karačić

16. Fran KaračićK

Fran Karačić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Zamjene

Luka Berišić

29. Luka Berišić

Luka Berišić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Marko Šarić

34. Marko Šarić

Marko Šarić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Mirko Papec

3. Mirko Papec

Mirko Papec

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Luka Črljenec

22. Luka Črljenec

Luka Črljenec

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

12. Karlo Novosel

Karlo Novosel

Karlo Novosel

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

15. Patrick BaronK

Patrick Baron

Patrick Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

16. Tomislav Cokol

Tomislav Cokol

Tomislav Cokol

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

. Kristijan Patačić

Kristijan Patačić

Kristijan Patačić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

5. Petar Miklec

Petar Miklec

Petar Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

2. Matija Petreković

Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Filip Kota

Filip Kota

Filip Kota

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Jakov Hrastinski

Jakov Hrastinski

Jakov Hrastinski

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

14. Andrija Palić

Andrija Palić

Andrija Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

17. Filip Kirinić

Filip Kirinić

Filip Kirinić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR