Copa America 2015 - Matches

- 24 Stu 2018

Šparta Elektra

Filip Mazalin`

1 : 2

Studentski Grad

Leopold Čibarić`

Dominik Milanović Litre`

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

8. Filip Mazalin

Gol

17. Leopold Čibarić

20. Dominik Milanović Litre

Mislav Kranjc

Trener

Dalibor Vranić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Luburić

Prvi pomoćni sudac: Hrvoje Radić

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Cvitković

Četvrti sudac:

Delegat: Stipo Marijan

Ostali:
Kiro Naumovski

11 MIN

Gol 8. Filip Mazalin (Šparta Elektra)

goal

18 MIN

Gol 17. Leopold Čibarić (Studentski Grad)

goal

50 MIN

Gol 20. Dominik Milanović Litre (Studentski Grad)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Studentski Grad

Studentski Grad

Petar Kezerić

57. Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR
Filip Anthony Riley

10. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Luka Škarica

7. Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Petar Požgaj

2. Petar Požgaj

Petar Požgaj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Ivanković

6. Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Lovro Pavletić

4. Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vili Leskovčak

9. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR
Filip Mazalin

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Sven Premužić

16. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Pajtler

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR
Albert Šlat

5. Albert Šlat

Albert Šlat

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Luka Pervan

12. Luka Pervan

Luka Pervan

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Hrvoje Samardžić

2. Hrvoje Samardžić

Hrvoje Samardžić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Polonijo

15. Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Tomičić

14. Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jan-Karlo Petanjek

13. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Petrić

5. Matej Petrić

Matej Petrić

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Dario Zagorac

17. Dario Zagorac

Dario Zagorac

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

63. Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

6. Matija Podhraški

Matija Podhraški

Matija Podhraški

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR

4. Mislav Zadro

Mislav Zadro

Mislav Zadro

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

16. Robert Horvat

Robert Horvat

Robert Horvat

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

21. Marko Ignjatović-Palašić

Marko Ignjatović-Palašić

Marko Ignjatović-Palašić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR

20. Pablo Štefanović

Pablo Štefanović

Pablo Štefanović

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

17. Leopold Čibarić

Leopold Čibarić

Leopold Čibarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

19. Ivan Kokorić

Ivan Kokorić

Ivan Kokorić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR

21. Mate Iličić

Mate Iličić

Mate Iličić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

8. Matko Bilić

Matko Bilić

Matko Bilić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

55. Ivan Gracin

Ivan Gracin

Ivan Gracin

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

10. Marin Horvat

Marin Horvat

Marin Horvat

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

15. Karlo Babić

Karlo Babić

Karlo Babić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

18. Mendim Pervizaj

Mendim Pervizaj

Mendim Pervizaj

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

10. Antonio Majstorović

Antonio Majstorović

Antonio Majstorović

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

20. Dominik Milanović Litre

Dominik Milanović Litre

Dominik Milanović Litre

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR