Copa America 2015 - Matches

- 25 Stu 2018

HAŠK

Marko Vuković`

Rado Filić`

2 : 2

Dubrava Tim Kabel

Mihael Juranović`

Antonio Gečević`

HAŠK
HAŠK

VS

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

32. Marko Vuković

97. Rado Filić

Gol

11. Mihael Juranović

10. Antonio Gečević

Edin Porobić

Trener

Josip Palić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Jakov Lasić

Prvi pomoćni sudac: Zvonimir Matković

Drugi pomoćni sudac: Darijo Brkić

Četvrti sudac:

Delegat: Stjepan Jarec

Ostali:
Igor Šebjanić lic. br 184

24 MIN

Gol 97. Rado Filić (Rudeš)

goal

47 MIN

Gol 10. Antonio Gečević (Dubrava Tim Kabel)

goal

65 MIN

Gol 11. Mihael Juranović (Dubrava Tim Kabel)

goal

67 MIN

Gol 32. Marko Vuković (HAŠK)

goal
HAŠK

HAŠK

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Igor Janjić

12. Igor Janjić

Igor Janjić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR
Matija Čulo

30. Matija Čulo

Matija Čulo

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Ivan Grgac

6. Ivan Grgac

Ivan Grgac

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Semir Dzdani

8. Semir Dzdani

Semir Dzdani

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Dario Maravić

98. Dario Maravić

Dario Maravić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR
Ante Pavković

10. Ante Pavković

Ante Pavković

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Patrik Prpić

35. Patrik Prpić

Patrik Prpić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Rado Filić

97. Rado Filić

Rado Filić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Ivan-Jure Žagar

97. Ivan-Jure Žagar

Ivan-Jure Žagar

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Josip Vlatković

13. Josip Vlatković

Josip Vlatković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Leon Husić

9. Leon Husić

Leon Husić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

Zamjene

Marsel Hadžić

3. Marsel Hadžić

Marsel Hadžić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Marko Vuković

32. Marko Vuković

Marko Vuković

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Antonio Bakota

33. Antonio Bakota

Antonio Bakota

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Antonio Perišić

9. Antonio Perišić

Antonio Perišić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Leonardo Jantoljak

19. Leonardo Jantoljak

Leonardo Jantoljak

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR
Marko Čabraja

98. Marko Čabraja

Marko Čabraja

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR

1. Jan Horvatić

Jan Horvatić

Jan Horvatić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

16. Fran Karačić

Fran Karačić

Fran Karačić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

11. Mihael Juranović

Mihael Juranović

Mihael Juranović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

38. Mirko Papec

Mirko Papec

Mirko Papec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

22. Luka Črljenec

Luka Črljenec

Luka Črljenec

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

10. Antonio Gečević

Antonio Gečević

Antonio Gečević

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

37. Lovro Pešut

Lovro Pešut

Lovro Pešut

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

35. Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

22. Sandi Selman

Sandi Selman

Sandi Selman

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

19. Nikola Beljan

Nikola Beljan

Nikola Beljan

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

71. Admir Tahirović

Admir Tahirović

Admir Tahirović

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

Zamjene

1. Fran Roko Eremija

Fran Roko Eremija

Fran Roko Eremija

Goal Kepper
  • Ime kluba: Zagreb
  • Pozicija : Goal Kepper
  • Država : HR

29. Luka Berišić

Luka Berišić

Luka Berišić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

3. Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR