Copa America 2015 - Matches

- 18 Stu 2018

Prigorje Markuševec

Martin Ferenčak`

1 : 0

Šparta Elektra

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

8. Martin Ferenčak

Gol

1

Žuti karton

2

Dominik Hukman

Trener

Mislav Kranjc

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Tomislav Čulina

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat: Marjan Gorički

Ostali:

57 MIN

Žuti karton 15. Filip Anthony Riley (Šparta Elektra)

yellow card

77 MIN

Gol 8. Martin Ferenčak (Prigorje Markuševec)

goal

79 MIN

Žuti karton 7. Luka Škarica (Šparta Elektra)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 8. Jakov Hrastinski (Prigorje Markuševec)

yellow card
Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Karlo Novosel

12. Karlo Novosel

Karlo Novosel

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Ivan Čemerin

2. Ivan Čemerin

Ivan Čemerin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Petar Miklec

5. Petar Miklec

Petar Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Vincek

7. Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Patrick Baron

15. Patrick Baron

Patrick Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Hrvoje Kiplen

9. Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Andrej Peremin

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Ivan Jeleković

11. Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Tomislav Cokol

16. Tomislav Cokol

Tomislav Cokol

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Jan Javurek

18. Jan Javurek

Jan Javurek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Martin Ferenčak

8. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

Andrija Palić

14. Andrija Palić

Andrija Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Robert Kravarščan

9. Robert Kravarščan

Robert Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Kota

7. Filip Kota

Filip Kota

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Jakov Hrastinski

8. Jakov Hrastinski

Jakov Hrastinski

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Josip Rucić

17. Josip Rucić

Josip Rucić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

12. Petar Kezerić

Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Petar Požgaj

Petar Požgaj

Petar Požgaj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Hrvoje Samardžić

Hrvoje Samardžić

Hrvoje Samardžić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Albert Šlat

Albert Šlat

Albert Šlat

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Bruno Lonza

Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Luka Ivanković

Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Luka Škarica

Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

10. Fran Tomičić

Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Fran Polonijo

Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR