Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI 18/19 - 11 Stu 2018

Sava

0 : 3

Prigorje Markuševec

Sava
Sava

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

Gol

7. Filip Vincek

14. Andrija Palić

4

Žuti karton

0

Alen Musa

Trener

Dominik Hukman

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Luburić

Prvi pomoćni sudac: Matko Mufa

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Ćorluka

Četvrti sudac:

Delegat: Matej Korša

Ostali:
Marko Kroflin br. 35

16 MIN

Žuti karton 5. Fran Orlović (Sava)

yellow card

22 MIN

Gol 7. Filip Vincek (Prigorje Markuševec)

goal

54 MIN

Kazneni udarac (Gol) 6. Andrej Peremin (Prigorje Markuševec)

penalty

54 MIN

Žuti karton 20. Natko Kubelka (Sava)

yellow card

64 MIN

Žuti karton 8. Andro Jukić Nuhanović (Sava)

yellow card

75 MIN

Žuti karton 7. Adrijan Repušić (Sava)

yellow card

86 MIN

Gol 14. Andrija Palić (Prigorje Markuševec)

goal
Sava

Sava

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Filip Mikulić

11. Filip Mikulić

Filip Mikulić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Ivan Herak

6. Ivan Herak

Ivan Herak

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Borna Božiković

1. Borna Božiković

Borna Božiković

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Andro Jukić Nuhanović

8. Andro Jukić Nuhanović

Andro Jukić Nuhanović

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Tin Širola

6. Tin Širola

Tin Širola

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Drago Tolić

10. Drago Tolić

Drago Tolić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Natko Kubelka

20. Natko Kubelka

Natko Kubelka

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Adrijan Repušić

7. Adrijan Repušić

Adrijan Repušić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Luka Razum

4. Luka Razum

Luka Razum

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
David Vukić

5. David Vukić

David Vukić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Franko Barušić

21. Franko Barušić

Franko Barušić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR

Zamjene

Marin Orel

3. Marin Orel

Marin Orel

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Ivan Boljanović

20. Ivan Boljanović

Ivan Boljanović

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Luka Osojnik

13. Luka Osojnik

Luka Osojnik

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Aleks Oršoš

14. Aleks Oršoš

Aleks Oršoš

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Mihael Kurek

4. Mihael Kurek

Mihael Kurek

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Fran Orlović

5. Fran Orlović

Fran Orlović

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Filip Grahovac

9. Filip Grahovac

Filip Grahovac

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR

12. Karlo Novosel

Karlo Novosel

Karlo Novosel

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Filip Vincek

Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

5. Petar Miklec

Petar Miklec

Petar Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Jakov Hrastinski

Jakov Hrastinski

Jakov Hrastinski

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Robert Kravarščan

Robert Kravarščan

Robert Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

18. Jan Javurek

Jan Javurek

Jan Javurek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

16. Tomislav Cokol

Tomislav Cokol

Tomislav Cokol

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

2. Ivan Čemerin

Ivan Čemerin

Ivan Čemerin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

14. Andrija Palić

Andrija Palić

Andrija Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

17. Josip Rucić

Josip Rucić

Josip Rucić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Filip Kota

Filip Kota

Filip Kota

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR