Copa America 2015 - Matches

- 11 Stu 2018

Ivanja Reka

Antonio Glavaš`

1 : 1

Dubrava Tim Kabel

Luka Črljenec`

Ivanja Reka
Ivanja Reka

VS

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

19. Antonio Glavaš

Gol

22. Luka Črljenec

1

Žuti karton

2

Zoran Klipa

Trener

Josip Palić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karlo Barač

Prvi pomoćni sudac: Antonijo Stojanović

Drugi pomoćni sudac: Marko Rukavina

Četvrti sudac:

Delegat: Ladislav Plantić

Ostali:
Mijo Senjić lic.br.24.

6 MIN

Gol 19. Antonio Glavaš (Ivanja Reka)

goal

18 MIN

Žuti karton 23. Patrik Šalić (Studentski Grad)

yellow card

43 MIN

Žuti karton 38. Mirko Papec (Prigorje Markuševec)

yellow card

43 MIN

Žuti karton 9. Dominik Osladić (Ivanja Reka)

yellow card

46 MIN

Gol 22. Luka Črljenec (Maksimir)

goal

81 MIN

Crveni karton 19. Edo H Arapović (Dubrava Tim Kabel)

red card
Ivanja Reka

Ivanja Reka

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Dominik Banić

19. Dominik Banić

Dominik Banić

  • Ime kluba: Zelengaj 1948
  • Država : HR
Marko Nikić

2. Marko Nikić

Marko Nikić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Matija Kovačić

12. Matija Kovačić

Matija Kovačić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Josip Trutina

8. Josip Trutina

Josip Trutina

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Dominik Osladić

9. Dominik Osladić

Dominik Osladić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Teo Bikanec

16. Teo Bikanec

Teo Bikanec

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Nikola Pajić

7. Nikola Pajić

Nikola Pajić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Antonio Glavaš

19. Antonio Glavaš

Antonio Glavaš

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Marko Raič

4. Marko Raič

Marko Raič

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Ivan Jurković

29. Ivan Jurković

Ivan Jurković

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Petar Barišić

1. Petar Barišić

Petar Barišić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

Zamjene

Danijel Ravlić

2. Danijel Ravlić

Danijel Ravlić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Ivan Brandić

6. Ivan Brandić

Ivan Brandić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

1. Jan Horvatić

Jan Horvatić

Jan Horvatić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

38. Mirko Papec

Mirko Papec

Mirko Papec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Jozo Petrović

Jozo Petrović

Jozo Petrović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

23. Patrik Šalić

Patrik Šalić

Patrik Šalić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

26. Jan Kranjčec

Jan Kranjčec

Jan Kranjčec

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

10. Antonio Gečević

Antonio Gečević

Antonio Gečević

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

37. Lovro Pešut

Lovro Pešut

Lovro Pešut

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

35. Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

53. David Dijanić

David Dijanić

David Dijanić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

22. Sandi Selman

Sandi Selman

Sandi Selman

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

19. Nikola Beljan

Nikola Beljan

Nikola Beljan

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

Zamjene

22. Luka Črljenec

Luka Črljenec

Luka Črljenec

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

29. Luka Berišić

Luka Berišić

Luka Berišić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

19. Edo H Arapović

Edo H Arapović

Edo H Arapović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR