Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI 18/19 - 03 Stu 2018

Kašina

Josip Guzan`

1 : 1

Polet

Hrvoje Dajak`

Kašina
Kašina

VS

Polet
Polet

17. Josip Guzan

Gol

9. Hrvoje Dajak

Branimir Šepić

Trener

Marko Tomljenović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Pero Iličić

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat: Ladislav Plantić

Ostali:

54 MIN

Gol 17. Josip Guzan (Kašina)

goal

64 MIN

Gol 9. Hrvoje Dajak (Lučko)

goal

88 MIN

Žuti karton 8. Anid Botić (Polet)

yellow card
Kašina

Kašina

Polet

Polet

Marko Ciković

1. Marko Ciković

Marko Ciković

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Mladen Kezerić

2. Mladen Kezerić

Mladen Kezerić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
David Lonjak

3. David Lonjak

David Lonjak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Luka Pukšec

13. Luka Pukšec

Luka Pukšec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Nikola Pirenjak

5. Nikola Pirenjak

Nikola Pirenjak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Mateo Karlović

8. Mateo Karlović

Mateo Karlović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Brendon Oršuš

13. Brendon Oršuš

Brendon Oršuš

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Leon Borščak

10. Leon Borščak

Leon Borščak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Josip Guzan

17. Josip Guzan

Josip Guzan

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Damjan Lambevski

11. Damjan Lambevski

Damjan Lambevski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Dorian Lambevski

8. Dorian Lambevski

Dorian Lambevski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Zamjene

Mladen Pavlović

14. Mladen Pavlović

Mladen Pavlović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Toni Bertović

2. Toni Bertović

Toni Bertović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

6. Domagoj Stojčević

Domagoj Stojčević

Domagoj Stojčević

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

2. Ivan Vagan

Ivan Vagan

Ivan Vagan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

6. Ivan Jelavić

Ivan  Jelavić

Ivan Jelavić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

5. Marko Rukavina

Marko Rukavina

Marko Rukavina

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

1. Marko Matijević

Marko Matijević

Marko Matijević

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

8. Anid Botić

Anid Botić

Anid Botić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

5. Domagoj Jakopčić

Domagoj Jakopčić

Domagoj Jakopčić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

9. Hrvoje Dajak

Hrvoje Dajak

Hrvoje Dajak

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

7. Antonio Prša

Antonio Prša

Antonio Prša

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Ivan Marković

Ivan Marković

Ivan Marković

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

15. Matej Grahovac

Matej Grahovac

Matej Grahovac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Zamjene

10. Tomislav Fajerbach

Tomislav Fajerbach

Tomislav Fajerbach

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

5. Dejan Popović

Dejan Popović

Dejan Popović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR