Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI 18/19 - 04 Stu 2018

Prigorje Markuševec

Petar Miklec`

2 : 4

Brezovica

Antonio Fabijanec`

Sebastian Vukelić`

Sebastian Vukelić`

Lovro Ištvančić`

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

VS

Brezovica
Brezovica

5. Petar Miklec

Gol

18. Antonio Fabijanec

24. Sebastian Vukelić

24. Sebastian Vukelić

11. Lovro Ištvančić

1

Žuti karton

2

1

Kazneni udarac

0

Dominik Hukman

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Stipo Novak

Prvi pomoćni sudac: Mihael Ljeljak

Drugi pomoćni sudac: Domagoj Habulin

Četvrti sudac:

Delegat: Marjan Gorički

Ostali:
Pustak Nikola lic. 18

4 MIN

Gol 5. Petar Miklec (Prigorje Markuševec)

goal

16 MIN

Gol 18. Antonio Fabijanec (Brezovica)

goal

38 MIN

Žuti karton 7. Filip Grdić (Brezovica)

yellow card

62 MIN

Gol 11. Lovro Ištvančić (Brezovica)

goal

72 MIN

Žuti karton 5. Domagoj Kulašević (Brezovica)

yellow card

74 MIN

Kazneni udarac (Gol) 6. Andrej Peremin (Prigorje Markuševec)

penalty

85 MIN

Gol 24. Sebastian Vukelić (Brezovica)

goal

86 MIN

Gol 24. Sebastian Vukelić (Brezovica)

goal

87 MIN

Žuti karton 8. Martin Ferenčak (Prigorje Markuševec)

yellow card
Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Brezovica

Brezovica

Karlo Novosel

12. Karlo Novosel

Karlo Novosel

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Vincek

7. Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Hrvoje Kiplen

9. Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Petar Miklec

5. Petar Miklec

Petar Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Matija Petreković

2. Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Andrej Peremin

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Andrija Palić

14. Andrija Palić

Andrija Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Martin Ferenčak

8. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Tomislav Cokol

16. Tomislav Cokol

Tomislav Cokol

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Ivan Jeleković

11. Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Jakov Hrastinski

8. Jakov Hrastinski

Jakov Hrastinski

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

Robert Kravarščan

9. Robert Kravarščan

Robert Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Jan Javurek

18. Jan Javurek

Jan Javurek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

17. Marko Pranjić

Marko Pranjić

Marko Pranjić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

6. Borna Rebić

Borna Rebić

Borna Rebić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

9. Matija Ivančić

Matija Ivančić

Matija Ivančić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

18. Antonio Fabijanec

Antonio Fabijanec

Antonio Fabijanec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

19. Luka Altić

Luka Altić

Luka Altić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

24. Sebastian Vukelić

Sebastian Vukelić

Sebastian Vukelić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

8. Matej Šegota

Matej Šegota

Matej Šegota

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

7. Filip Grdić

Filip Grdić

Filip Grdić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

8. Marko Balaško

Marko Balaško

Marko Balaško

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

4. Ivan Smolčić

Ivan  Smolčić

Ivan Smolčić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

3. Tin Janin

Tin Janin

Tin Janin

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR

Zamjene

5. Domagoj Kulašević

Domagoj Kulašević

Domagoj Kulašević

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

11. Lovro Ištvančić

Lovro Ištvančić

Lovro Ištvančić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

13. Renato Pendić

Renato Pendić

Renato Pendić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

2. Josip Balaško

Josip Balaško

Josip Balaško

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR