Copa America 2015 - Matches

- 04 Stu 2018

Dubrava Tim Kabel

Mihael Juranović`

2 : 2

Šparta Elektra

Fran Tomičić`

Sven Premužić`

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

11. Mihael Juranović

Gol

14. Fran Tomičić

16. Sven Premužić

2

Žuti karton

3

1

Kazneni udarac

0

Josip Palić

Trener

Mislav Kranjc

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ante Novak

Prvi pomoćni sudac: Antonio Šandrk

Drugi pomoćni sudac: Matej Novak

Četvrti sudac:

Delegat: Matej Korša

Ostali:

1 MIN

Gol 11. Mihael Juranović (Dubrava Tim Kabel)

goal

19 MIN

Gol 14. Fran Tomičić (Šparta Elektra)

goal

50 MIN

Žuti karton 50. Franjo Čuk-Kostrec (Maksimir)

yellow card

54 MIN

Žuti karton 5. Albert Šlat (Šparta Elektra)

yellow card

63 MIN

Žuti karton 19. Edo H Arapović (Dubrava Tim Kabel)

yellow card

70 MIN

Žuti karton 10. Filip Anthony Riley (Uspinjača Gimka)

yellow card

71 MIN

Gol 16. Sven Premužić (Šparta Elektra)

goal

88 MIN

Žuti karton 13. Jan-Karlo Petanjek (Šparta Elektra)

yellow card

90 MIN

Kazneni udarac (Gol) 24. Fran Gunjača (Dubrava Tim Kabel)

penalty
Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Jan Horvatić

1. Jan Horvatić

Jan Horvatić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Mihael Juranović

11. Mihael Juranović

Mihael Juranović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Patrik Šalić

23. Patrik Šalić

Patrik Šalić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Jan Kranjčec

26. Jan Kranjčec

Jan Kranjčec

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Ivan Ljubas

35. Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
David Dijanić

53. David Dijanić

David Dijanić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Sandi Selman

22. Sandi Selman

Sandi Selman

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Admir Tahirović

71. Admir Tahirović

Admir Tahirović

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Fran Gunjača

24. Fran Gunjača

Fran Gunjača

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Mirko Papec

38. Mirko Papec

Mirko Papec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Mario Čičić

18. Mario Čičić

Mario Čičić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

Zamjene

Luka Berišić

29. Luka Berišić

Luka Berišić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Lovro Pešut

37. Lovro Pešut

Lovro Pešut

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Franjo Čuk-Kostrec

50. Franjo Čuk-Kostrec

Franjo Čuk-Kostrec

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Nikola Beljan

19. Nikola Beljan

Nikola Beljan

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Leopold Glasnović

3. Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Edo H Arapović

19. Edo H Arapović

Edo H Arapović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

57. Petar Kezerić

Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR

5. Matej Petrić

Matej Petrić

Matej Petrić

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

7. Luka Škarica

Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

6. Luka Ivanković

Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

2. Hrvoje Samardžić

Hrvoje Samardžić

Hrvoje Samardžić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Bruno Lonza

Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Dino Šehić

Dino Šehić

Dino Šehić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Matej Galic

Matej Galic

Matej Galic

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

Zamjene

12. Luka Pervan

Luka Pervan

Luka Pervan

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

10. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

13. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Albert Šlat

Albert Šlat

Albert Šlat

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Fran Tomičić

Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR