Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI 18/19 - 20 Lis 2018

Prigorje Markuševec

Robert Kravarščan`

1 : 3

Polet

Antonio Prša`

Hrvoje Dajak`

Hrvoje Dajak`

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

VS

Polet
Polet

9. Robert Kravarščan

Gol

7. Antonio Prša

9. Hrvoje Dajak

9. Hrvoje Dajak

1

Žuti karton

1

Dominik Hukman

Trener

Marko Tomljenović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Nenad Vlaisavljević

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat: Stipo Perić

Ostali:

13 MIN

Gol 7. Antonio Prša (Polet)

goal

21 MIN

Gol 9. Hrvoje Dajak (Lučko)

goal

43 MIN

Gol 9. Robert Kravarščan (Prigorje Markuševec)

goal

51 MIN

Žuti karton 15. Patrick Baron (Prigorje Markuševec)

yellow card

71 MIN

Žuti karton 2. Ivan Vagan (Polet)

yellow card

79 MIN

Gol 9. Hrvoje Dajak (Lučko)

goal
Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Polet

Polet

Karlo Novosel

12. Karlo Novosel

Karlo Novosel

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Ivan Čemerin

2. Ivan Čemerin

Ivan Čemerin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Matija Petreković

2. Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Vincek

7. Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Patrick Baron

15. Patrick Baron

Patrick Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Hrvoje Kiplen

9. Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Andrej Peremin

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Ivan Jeleković

11. Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Andrija Palić

14. Andrija Palić

Andrija Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Robert Kravarščan

9. Robert Kravarščan

Robert Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Jakov Hrastinski

8. Jakov Hrastinski

Jakov Hrastinski

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

Tomislav Cokol

16. Tomislav Cokol

Tomislav Cokol

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Bešenić

15. Filip Bešenić

Filip Bešenić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Jan Javurek

18. Jan Javurek

Jan Javurek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Kota

7. Filip Kota

Filip Kota

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

6. Domagoj Stojčević

Domagoj Stojčević

Domagoj Stojčević

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Ivan Marković

Ivan Marković

Ivan Marković

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

8. Viktor Tokić

Viktor Tokić

Viktor Tokić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

5. Domagoj Jakopčić

Domagoj Jakopčić

Domagoj Jakopčić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

1. Marko Matijević

Marko Matijević

Marko Matijević

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

8. Anid Botić

Anid Botić

Anid Botić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

7. Antonio Prša

Antonio Prša

Antonio Prša

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

5. Marko Rukavina

Marko Rukavina

Marko Rukavina

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

15. Matej Grahovac

Matej Grahovac

Matej Grahovac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

9. Hrvoje Dajak

Hrvoje Dajak

Hrvoje Dajak

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

2. Ivan Vagan

Ivan Vagan

Ivan Vagan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

Zamjene

5. Dejan Popović

Dejan Popović

Dejan Popović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

9. Luka Škvorc

Luka Škvorc

Luka Škvorc

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

18. Marko Kuljanac

Marko Kuljanac

Marko Kuljanac

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR