Copa America 2015 - Matches

- 20 Lis 2018

Šparta Elektra

Luka Ivanković`

Luka Ivanković`

Dino Šehić`

3 : 0

Brezovica

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Brezovica
Brezovica

6. Luka Ivanković

6. Luka Ivanković

9. Dino Šehić

Gol

Mislav Kranjc

Trener

Krešimir Hrg

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Grgur Jović

Prvi pomoćni sudac: Matko Mufa

Drugi pomoćni sudac: Domagoj Habulin

Četvrti sudac:

Delegat: Novak Kljajić

Ostali:
Nikola Pustak
Kiro Naumovski

8 MIN

Gol 6. Luka Ivanković (Uspinjača Gimka)

goal

68 MIN

Gol 6. Luka Ivanković (Uspinjača Gimka)

goal

69 MIN

Gol 9. Dino Šehić (Šparta Elektra)

goal

85 MIN

Žuti karton 7. Marko Balaško (Brezovica)

yellow card
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Brezovica

Brezovica

Petar Kezerić

57. Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR
Filip Anthony Riley

10. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Luka Škarica

7. Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Luka Ivanković

6. Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Albert Šlat

5. Albert Šlat

Albert Šlat

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Lovro Pavletić

4. Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dino Šehić

9. Dino Šehić

Dino Šehić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Bruno Lonza

9. Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vili Leskovčak

9. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR
Fran Polonijo

15. Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Tomičić

14. Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Matej Petrić

5. Matej Petrić

Matej Petrić

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Jan-Karlo Petanjek

13. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Pajtler

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR
Filip Mazalin

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Pervan

12. Luka Pervan

Luka Pervan

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Sven Premužić

16. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dario Zagorac

17. Dario Zagorac

Dario Zagorac

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

21. Marko Pranjić

Marko Pranjić

Marko Pranjić

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR

17. Josip Balaško

Josip Balaško

Josip Balaško

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

8. Matej Šegota

Matej Šegota

Matej Šegota

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

11. Lovro Ištvančić

Lovro Ištvančić

Lovro Ištvančić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

11. Filip Grdić

Filip Grdić

Filip Grdić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

4. Ivan Smolčić

Ivan  Smolčić

Ivan Smolčić

  • Ime kluba: Čehi
  • Država : HR

14. Ante Žanić

Ante Žanić

Ante Žanić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

3. Tin Janin

Tin Janin

Tin Janin

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

22. Sebastian Vukelić

Sebastian Vukelić

Sebastian Vukelić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

2. Luka Altić

Luka Altić

Luka Altić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

7. Marko Balaško

Marko Balaško

Marko Balaško

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

Zamjene

9. Karlo Palčić

Karlo Palčić

Karlo Palčić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

6. Tonino Kranjčec

Tonino Kranjčec

Tonino Kranjčec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

17. Matijas Karlović

Matijas Karlović

Matijas Karlović

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR