Copa America 2015 - Matches

- 14 Lis 2018

Odra

Juraj Kanić`

Juraj Kanić`

Josip Veselić`

3 : 4

Šparta Elektra

Matej Galic`

Matej Galic`

Matej Galic`

Luka Ivanković`

Odra
Odra

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

4. Juraj Kanić

4. Juraj Kanić

13. Josip Veselić

Gol

11. Matej Galic

11. Matej Galic

11. Matej Galic

6. Luka Ivanković

Mladen Grdić

Trener

Mislav Kranjc

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Nikola Grabić

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat: Stipo Marijan

Ostali:

2 MIN

Gol 11. Matej Galic (Uspinjača Gimka)

goal

7 MIN

Gol 4. Juraj Kanić (Odra)

goal

8 MIN

Gol 11. Matej Galic (Uspinjača Gimka)

goal

15 MIN

Gol 11. Matej Galic (Uspinjača Gimka)

goal

17 MIN

Gol 4. Juraj Kanić (Odra)

goal

30 MIN

Gol 13. Josip Veselić (Odra)

goal

40 MIN

Gol 6. Luka Ivanković (Uspinjača Gimka)

goal

89 MIN

Žuti karton 11. Matej Galic (Uspinjača Gimka)

yellow card
Odra

Odra

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Filip Krajina

6. Filip Krajina

Filip Krajina

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
David Majdak

7. David Majdak

David Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Marko Bačurin

20. Marko Bačurin

Marko Bačurin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Martin Naglić

7. Martin Naglić

Martin Naglić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Tomislav Munjiza

4. Tomislav Munjiza

Tomislav Munjiza

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Luka Pucketić

8. Luka Pucketić

Luka Pucketić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Čorak

5. Ivan Čorak

Ivan Čorak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Mihael Bačurin

11. Mihael Bačurin

Mihael Bačurin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Izidor Dianežević

2. Izidor Dianežević

Izidor Dianežević

  • Ime kluba: Mala Mlaka
  • Država : HR
Juraj Kanić

4. Juraj Kanić

Juraj Kanić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Josip Veselić

13. Josip Veselić

Josip Veselić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

Zamjene

Matija Prigorac

6. Matija Prigorac

Matija Prigorac

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

57. Petar Kezerić

Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR

10. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

11. Matej Galic

Matej Galic

Matej Galic

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

7. Luka Škarica

Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

6. Luka Ivanković

Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

2. Hrvoje Samardžić

Hrvoje Samardžić

Hrvoje Samardžić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Albert Šlat

Albert Šlat

Albert Šlat

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Dino Šehić

Dino Šehić

Dino Šehić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Bruno Lonza

Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

13. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

14. Fran Tomičić

Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

12. Luka Pervan

Luka Pervan

Luka Pervan

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

15. Fran Polonijo

Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR