Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI 18/19 - 13 Lis 2018

Ivanja Reka

Dominik Osladić`

Dominik Osladić`

2 : 3

Studentski Grad

Antonio Majstorović`

Marin Horvat`

Antonio Lebinac`

Ivanja Reka
Ivanja Reka

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

8. Dominik Osladić

8. Dominik Osladić

Gol

9. Antonio Majstorović

19. Marin Horvat

18. Antonio Lebinac

Zoran Klipa

Trener

Dalibor Vranić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Toni Dadić

Prvi pomoćni sudac: Petar Bošnjak

Drugi pomoćni sudac: Bruno Bošnjak

Četvrti sudac:

Delegat: Marjan Gorički

Ostali:
Mijo Senjić lic.br.23

5 MIN

Gol 8. Dominik Osladić (Ivanja Reka)

goal

8 MIN

Gol 8. Dominik Osladić (Ivanja Reka)

goal

34 MIN

Gol 18. Antonio Lebinac (Studentski Grad)

goal

62 MIN

Gol 9. Antonio Majstorović (Studentski Grad)

goal

85 MIN

Gol 19. Marin Horvat (Studentski Grad)

goal
Ivanja Reka

Ivanja Reka

Studentski Grad

Studentski Grad

Petar Barišić

1. Petar Barišić

Petar Barišić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Marko Nikić

2. Marko Nikić

Marko Nikić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Matija Kovačić

6. Matija Kovačić

Matija Kovačić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Josip Trutina

4. Josip Trutina

Josip Trutina

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Dominik Osladić

8. Dominik Osladić

Dominik Osladić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Teo Bikanec

23. Teo Bikanec

Teo Bikanec

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Antonio Glavaš

9. Antonio Glavaš

Antonio Glavaš

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Marko Raič

18. Marko Raič

Marko Raič

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Ivan Brandić

18. Ivan Brandić

Ivan Brandić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Dominik Banić

10. Dominik Banić

Dominik Banić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Ivan Jurković

29. Ivan Jurković

Ivan Jurković

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

5. Ivan Kokorić

Ivan Kokorić

Ivan Kokorić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

11. Marko Ignjatović-Palašić

Marko Ignjatović-Palašić

Marko Ignjatović-Palašić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

20. Mate Iličić

Mate Iličić

Mate Iličić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

9. Antonio Majstorović

Antonio Majstorović

Antonio Majstorović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

19. Marin Horvat

Marin Horvat

Marin Horvat

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

5. Robert Konigshofer

Robert Konigshofer

Robert Konigshofer

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

8. Pablo Štefanović

Pablo Štefanović

Pablo Štefanović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

18. Robert Horvat

Robert Horvat

Robert Horvat

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

18. Matko Bilić

Matko Bilić

Matko Bilić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

18. Antonio Lebinac

Antonio Lebinac

Antonio Lebinac

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

4. Mislav Zadro

Mislav Zadro

Mislav Zadro

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

2. Mendim Pervizaj

Mendim Pervizaj

Mendim Pervizaj

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

15. Marko Lončarić

Marko Lončarić

Marko Lončarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

15. Karlo Babić

Karlo Babić

Karlo Babić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

5. Bartol Pilipović

Bartol Pilipović

Bartol Pilipović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR