Copa America 2015 - Matches

- 08 Lis 2018

Šparta Elektra

Luka Škarica`

Fran Tomičić`

Dino Šehić`

Dino Šehić`

4 : 1

Polet

Domagoj Jakopčić`

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Polet
Polet

7. Luka Škarica

10. Fran Tomičić

9. Dino Šehić

9. Dino Šehić

Gol

5. Domagoj Jakopčić

Mislav Kranjc

Trener

Marko Tomljenović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Zvonimir Matković

Prvi pomoćni sudac: Ivan Luburić

Drugi pomoćni sudac: Filip Glavić

Četvrti sudac:

Delegat: Marijan Koprivnjak

Ostali:

30 MIN

Gol 7. Luka Škarica (Šparta Elektra)

goal

36 MIN

Gol 9. Dino Šehić (Šparta Elektra)

goal

40 MIN

Gol 5. Domagoj Jakopčić (Polet)

goal

58 MIN

Gol 9. Dino Šehić (Šparta Elektra)

goal

72 MIN

Žuti karton 5. Marko Rukavina (Polet)

yellow card

76 MIN

Gol 10. Fran Tomičić (Šparta Elektra)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Polet

Polet

Petar Kezerić

12. Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR
Filip Anthony Riley

15. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Galic

11. Matej Galic

Matej Galic

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Ivanković

9. Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Hrvoje Samardžić

13. Hrvoje Samardžić

Hrvoje Samardžić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Albert Šlat

5. Albert Šlat

Albert Šlat

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Lovro Pavletić

3. Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dino Šehić

9. Dino Šehić

Dino Šehić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Bruno Lonza

6. Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vili Leskovčak

4. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Mazalin

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Luka Škarica

7. Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jan-Karlo Petanjek

14. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Pajtler

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Tomičić

10. Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Pervan

97. Luka Pervan

Luka Pervan

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Fran Polonijo

13. Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Sven Premužić

16. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Dejan Popović

Dejan Popović

Dejan Popović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

5. Domagoj Jakopčić

Domagoj Jakopčić

Domagoj Jakopčić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

13. Josip Ćosić

Josip Ćosić

Josip Ćosić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

1. Marko Matijević

Marko Matijević

Marko Matijević

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

2. Ivan Vagan

Ivan Vagan

Ivan Vagan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

8. Anid Botić

Anid Botić

Anid Botić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

6. Ivan Jelavić

Ivan  Jelavić

Ivan Jelavić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

15. Matej Grahovac

Matej Grahovac

Matej Grahovac

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Ivan Marković

Ivan Marković

Ivan Marković

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

5. Marko Rukavina

Marko Rukavina

Marko Rukavina

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

7. Antonio Prša

Antonio Prša

Antonio Prša

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR