Copa America 2015 - Matches

- 06 Lis 2018

HAŠK

Ante Pavković`

Jurica Kozlovec`

Ante Pavković`

0 : 0

Šparta Elektra

Sven Premužić`

Dino Šehić`

Dino Šehić`

HAŠK
HAŠK

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

10. Ante Pavković

16. Jurica Kozlovec

10. Ante Pavković

Gol

16. Sven Premužić

9. Dino Šehić

9. Dino Šehić

Davor Cvetković

Trener

Mislav Kranjc

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marin Pavišić

Prvi pomoćni sudac: Antonijo Stojanović

Drugi pomoćni sudac: Domagoj Habulin

Četvrti sudac:

Delegat: Marijan Koprivnjak

Ostali:
Igor Šebjanić lic. br 184

6 MIN

Gol 10. Ante Pavković (Lokomotiva)

goal

30 MIN

Gol 16. Sven Premužić (Šparta Elektra)

goal

32 MIN

Gol 10. Ante Pavković (Lokomotiva)

goal

43 MIN

Gol 9. Dino Šehić (Šparta Elektra)

goal

56 MIN

Gol 16. Jurica Kozlovec (HAŠK)

goal

81 MIN

Gol 9. Dino Šehić (Šparta Elektra)

goal
HAŠK

HAŠK

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Igor Janjić

12. Igor Janjić

Igor Janjić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR
Matija Čulo

30. Matija Čulo

Matija Čulo

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Ivan Grgac

6. Ivan Grgac

Ivan Grgac

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Semir Dzdani

8. Semir DzdaniK

Semir Dzdani

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Mahmud El-Hajj

18. Mahmud El-Hajj

Mahmud El-Hajj

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR
Dario Maravić

98. Dario Maravić

Dario Maravić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR
Ante Pavković

10. Ante Pavković

Ante Pavković

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Patrik Prpić

35. Patrik Prpić

Patrik Prpić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Ivan-Jure Žagar

97. Ivan-Jure Žagar

Ivan-Jure Žagar

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Leon Husić

9. Leon Husić

Leon Husić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Matija Mislav Markulin

28. Matija Mislav Markulin

Matija Mislav Markulin

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

Zamjene

Dominik Dujmović

25. Dominik Dujmović

Dominik Dujmović

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Karlo Matovina

15. Karlo Matovina

Karlo Matovina

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Kerim Kaltak

98. Kerim Kaltak

Kerim Kaltak

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Antonio Perišić

9. Antonio Perišić

Antonio Perišić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Jurica Kozlovec

16. Jurica Kozlovec

Jurica Kozlovec

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Luka Balabanić Džoić

31. Luka Balabanić Džoić

Luka Balabanić Džoić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

57. Petar KezerićK

Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR

7. Luka Škarica

Luka Škarica

Luka Škarica

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

6. Luka Ivanković

Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

2. Hrvoje Samardžić

Hrvoje Samardžić

Hrvoje Samardžić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Albert Šlat

Albert Šlat

Albert Šlat

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Dino Šehić

Dino Šehić

Dino Šehić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Bruno Lonza

Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

12. Luka Pervan

Luka Pervan

Luka Pervan

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

10. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

13. Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

Jan-Karlo Petanjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Dario Zagorac

Dario Zagorac

Dario Zagorac

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

14. Fran Tomičić

Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR